Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu

Výherci soutěže o křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu

Práce na zahradě jsou v těchto měsících v plném proudu. Nesou se zejména ve znamení sekání trávy. Kromě klasické rotační sekačky už přišel i čas likvidátorů přerostlé trávy. Jedná se v první řadě o křovinořezy. A vy jste měli šanci v soutěži se společností Mountfield vyhrát jako hlavní cenu právě křovinořez Oleo-Mac Sparta 250 T! A ještě další skvělé ceny!

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na soutěžní otázku.
Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.mountfield.cz.

Správná odpověď na soutěžní otázku

Křovinořez Oleo-Mac Sparta 250 T má pro lepší komfort při práci:
správná odpověď: antivibrační systém

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. cena: Křovinořez Oleo-Mac Sparta 250 T

Jedná se o stroj z dílny renomovaného italského výrobce zahradní techniky Oleo-Mac. Využijete ho na sekání vysoké trávy i v hůře přístupných místech, jako jsou stráně nebo příkopy. Disponuje benzinovým dvoutaktním motorem o výkonu 0,8 kW splňujícím emisní limity EURO II. Má nastřikovač paliva pro snadné starty a komfort při práci zvyšuje obouruční T rukojeť. Ke křovinořezu dostanete ještě poloautomatickou strunovou hlavu se strunou, vyžínací ocelový kotouč a jednoramenný nosný popruh.

Vylosovaný výherce: Milan Strnad, Děčín

2. cena: Nůžky na trávu LEVITA GS 1300

Akumulátorové nůžky na trávu, které jsou praktickým pomocníkem pro každou zahradu. Jedná se o velmi lehké nůžky, které skvěle využijete na stříhání trávy kolem záhonů, keřů, nebo chodníků, kam se běžná rotační sekačka nedostane.

Vylosovaný výherce: Jana Horsinková, Havířov

3. cena: Ochranné brýle 2820 čiré + rukavice GEKON

Set ochranných pomůcek pro práci na zahradě v podobě elegantních brýlí sportovního designu s čirým zorníkem. K nim získáváte i velmi pohodlné a příjemné pracovní rukavice Gekon ze syntetické kůže. Vnější strana kloubů je chráněna pružným neoprenem, hřbet ruky je ze strečového Spandexu.

Vylosovaný výherce: Milan Wetzstein, Roudnice nad Labem

Termíny soutěže

Start: 6. 6. 2017
Uzávěrka: 29. 6. 2017
Slosování výherce: 30. 6. 2017
Zveřejnění výherce: 4. 7. 2017
Odeslání cen: nejpozději do 4. 8. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Vyhrajte křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu! 4  fotek

Vyhrajte křovinořez a další skvělé ceny od Mountfieldu!

Práce na zahradě jsou v těchto měsících v plném proudu. Nesou se zejména ve znamení sekání trávy. Kromě klasické rotační sekačky už přišel i čas li ...


Zahradní nábytek - Nechte se inspirovat 11  fotek

Zahradní nábytek - Nechte se inspirovat

Dřevěná klasika nebo moderní ratan či hliník? Záleží na vašem vkusu a vztahu k danému materiálu. Nechte se inspirovat…


Protipořezové kalhoty a videotest Českého Kutila

Práce s motorovou pilou vyžaduje dodržování bezpečnostních pravidel. Pevná obuv, pracovní rukavice i ochranné brýle by měly být samozřejmostí. Prot ...

Sekačka s elektrostartérem - startujte jedním prstem 24  fotek

Sekačka s elektrostartérem - startujte jedním prstem

Zahrada, trávník a sekačka, slova, která k sobě neodmyslitelně patří. Jenže jakou sekačku vybrat, když trávník máte bohatý a trošku rozlehlejší, ne ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×