Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o 4 sady výrobků značky Sanytol

Výherci soutěže o 4 sady výrobků značky Sanytol
Známe správné odpovědi na soutěžní otázky. My v redakci už známe také jména 4 výherců, kteří správně odpověděli na všechny otázky a byli vylosování odbornou porotou firmy Marca CZ, distributorem výrobků značky Sanytol. Pokud jste zvědaví, jestli je mezi výherci i vaše jméno, podívejte se na výherní listinu této soutěže.
reklama

Výherci soutěže

Zavadilová Marie, Lhota pod Libčany
Vlk František, Hartvíkovice
Schusterová Alena, Bělá nad Svitavou
Sedláková Tereza, Praha 4

Výhercům blahopřejeme!

Cena, o kterou jste soutěžili

Každý ze 4 vylosovaných výherců obdrží od firmy Marca CZ sadu následujících pěti výrobků značky Sanytol.

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ – sprej

Sanytol díky svému trojímu účinku – antibakteriálnímu, fungicidnímu a virucidnímu – dezinfikuje všechny materiály a plochy a ničí mikroby. Čistí a dezinfikuje kuchyně, sedátka WC, sanitární zařízení, sifony, dlaždičky, omyvatelné plochy, elektrické domácí spotřebiče, matrace, koberce, sedačky, telefony, počítače, dětské hračky, odpadkové koše apod.

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ ČISTICÍ UTĚRKY

Bakterie, houby a viry jsou mikroskopické organismy, které poletují v ovzduší nebo jsou usazené na plochách. Pokud se nezničí, mohou zapříčinit infekční onemocnění. Preventivním a pravidelným používáním dosáhnete kontroly a regulování výskytu mikrobů v domácnosti. Utěrky čistí a dezinfikují záchodová prkénka, umyvadla, výlevky, sprchy, vany, obkladačky; lednice, kuchyňské linky, mikrovlnné trouby, stoly, kliky u dveří; telefony, dálkové ovladače, počítače, interiéry automobilů; jídelní židličky, přebalovací stoly, předměty péče o dítě, hračky.

SANYTOL SILNĚ ODMAŠŤUJÍCÍ

Kuchyň je místo náchylné k usazování bakterií. Použití dezinfekčního čisticího přípravku je jediný způsob, jak zabránit množení mikrobů. Trojí účinek přípravku odstraňuje 99,99 % mikroorganismů. Odstraňuje účinně zbytky mastnoty a usazenin, dezinfikuje a odmašťuje do hloubky. Je šetrný k povrchům a odstraňuje nepříjemné pachy.

SANYTOL UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ – na podlahy

Čistí a odmašťuje všechny plochy v domácnosti. Velké plochy (podlahy, dlaždice, laminátové podlahy, mramor, cihly, kovové plochy…), WC, sanitární zařízení, dřezové sifony, plastové a porcelánové předměty (odpadkové koše, potřeby pro domácí zvířátka).

SANYTOL WC

WC gel bez louhu spojuje účinnost dezinfekce se silným odvápňujícím působením a poskytuje dokonalou hygienu. Speciální složení s trojím účinkem tímto způsobem odstraňuje 99,99 % mikroorganismů. Aktivní gel odstraní vodní i močový kámen.

O výrobcích značky SANYTOL

SANYTOL zaručuje vysokou čisticí schopnost a správnou dezinfekční účinnost, která je ověřena certifikací na ministerstvu zdravotnictví. Všechny přípravky řady SANYTOL byly testovány a zkoušeny podle EVROPSKÝCH BIOCIDNÍCH NOREM: EN 13697
EN 1276.

Složení přípravků SANYTOL bylo navrženo s použitím nových technologií, výsledkem je řada přípravků na čištění a dezinfekci BEZ CHLORU a BEZ LOUHU.

Předání výhry

Výhry budou zaslány poštou, a to nejpozději do 31. 10. 2009. Výhry zasílá společnost Marca CZ.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ, s. r. o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.

Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů.
Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: Erika (text), Marca CZ (text, foto), Dagmar (foto)

Související články

S úklidem začněte od podlahy 7  fotek

S úklidem začněte od podlahy

Jestli právě stojíte uprostřed bytu a váháte, odkud přece jen začnete s velkým úklidem, vystoupejte na štafle ke stropu – umyjte okna, utřete prach, v ...


Soutěžíme o 4 sady výrobků značky Sanytol 7  fotek

Soutěžíme o 4 sady výrobků značky Sanytol

Každá hospodyňka dobře ví, jak moc může kvalitní čisticí přípravek usnadnit úklid domácnosti a ušetřit tak drahocenný čas. Dnes pro vás spouštíme ve s ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×