Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci prostředků proti plevelu od firmy Lovela

Výherci prostředků proti plevelu od firmy Lovela
Máte zahradu zarostlou spoustou plevelu a čekáte na vyhlášení výherců soutěže o přípravek Gladiátor, se kterým budete schopni rychle odstranit všechny nedostatky vaší zahrady? Pak je dnešní článek určen právě vám: vše je totiž rozhodnuto, výherci jsou vylosováni a dnes se dozvíte jejich jména.
reklama

Vylosovaní výherci

Odborná porota společnosti Lovela vylosovala ze správných odpovědí těchto deset výherců, jejichž jména uvádíme v abecedním pořádku:

Čelechovská Katka, Horní Bečva
Frydrych Ivan, Hlučín
Gergel Zdenko, Holíč (SR)
Jeníčková Eliška, Most
Machová Dagmar, Staré Město
Pavlačková Jitka, Hdonice
Petráš Šimon, Náchod
Pflugová Eva, Bezdružice
Švestka Josef, Bánov
Živný Václav, Plzeň

Gratulujeme všem výhercům!

Předání cen

Ceny budou výhercům odeslány poštou, a to nejpozději
do 31. srpna 2011.
Ceny odesílá partner soutěže, firma Lovela.

Ceny, o které jste soutěžili

Gladiator 500 ml

Gladiator je neselektivní listový herbicid se systémovým účinkem ve formě kapalného koncentrátu k hubení jednoletých a vytrvalých plevelů i nežádoucí vegetace.

Účinnost výrobku je dána jeho koncentrací - například všeobecně známý Roundup aktiv obsahuje 170 g/l a Gladiator 360 g/l, tzn. že Gladiator je přibližně 2x účinnější.

Informace o partnerovi soutěže

LOVELA Terezín s.r.o. vznikla privatizací Státního veterinárního ústavu v Terezíně roku 1995, právě proto má její vazba na zemědělský a zahrádkářský sektor více než třicetiletou tradici. Lovela postupně opustila jak laboratorní, tak servisní činnost. Aktuálně se věnuje výrobě a distribuci malospotřebitelských balení přípravků na ochranu rostlin, hnojiv a biocidů.

Cílem firmy je nabízet zahrádkářům a drobným zemědělcům co nejkompletnější sortiment výrobků, který pomůže vyřešit jakýkoliv problém. V roce 2011 nabízela firma více než sedmdesát pesticidů často i ve čtyřech velikostech balení a další sortiment pomáhající zahrádkářům a farmářům.

Při rozvoji firmy je věnována maximální pozornost výrobkům šetrným k životnímu prostředí.

Více informací na www.lovela.cz.

Autor: Erika (text), Lovela (text a foto)

Související články

Zbavte se plevele na své zahradě 2  fotek

Zbavte se plevele na své zahradě

Plevel v zahradě trápí asi každého, kdo chce mít kvalitní hustý trávník. Jak se plevele jednoduše zbavit? S tím vám pomůže výrobek firmy Lovela, partn ...


Skončila soutěž o prostředky proti plevelu 2  fotek

Skončila soutěž o prostředky proti plevelu

Plevel v zahradě trápí asi každého, kdo chce mít kvalitní hustý trávník. Jak se plevele jednoduše zbavit? S tím vám pomůže výrobek firmy Lovela, partn ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×