Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci elektronářadí Patriot z Mountfieldu

Výherci elektronářadí Patriot z Mountfieldu

Na práci na zahradě už to teď moc není, ale kutilové mají i nyní v dílnách pořád ráj. Na své výtvory potřebují kvalitní pomocníky a právě to dokonale splňuje řada elektronářadí PATRIOT od společnosti Mountfield. Vy jste měli díky naší soutěži jedinečnou šanci tři takové produkty vyhrát!

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.

Poté jste byli zařazeni do losování o 3 ceny od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!

Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Správná odpověď na soutěžní otázku

Kolik AKU vrtaček je nyní v nabídce elektronářadí PATRIOT od společnosti Mountfield?
správná odpověď: 2

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. cena: Příklepová vrtačka PATRIOT, 900 W

Disponuje příkonem 900 W a má maximální počet otáček 2800/min. Je osazena standardním sklíčidlem pro upínání vrtáků s max. průměrem stopky 13 mm. Samozřejmostí je možnost levého a pravého chodu a aretace spínače. Vrtačka má pogumované madlo pro komfortnější držení a přídavné polohovatelné madlo, které je osazené dorazem pro kontrolu hloubky vrtání.

Vylosovaný výherce: Jindřiška Mazáčová, Vsetín

2. cena: Úhlová bruska PATRIOT, 900 W

Praktický pomocník na stavbu i do domácnosti s příkonem 900 W a průměrem kotouče 125 mm. Zadní madlo a přední rukojeť, kterou lze namontovat do třech poloh, umožňují pohodlný a pevný úchop. Bruska je vybavena bezpečnostní pojistkou spínače a aretací hřídele pro manipulaci s kotoučem.

Vylosovaný výherce: Karel Vařečka, Protivín

3. cena: Elektrický hoblík PATRIOT, 650 W

Elektrický hoblík Patriot o příkonu 650 W slouží nejen k důkladnému a rychlému hoblování, ale také k vytváření polodrážek a skosení hran. Na hoblíku lze nastavit hloubku úběru od 0 do 2 mm a lze zvolit stranu, na kterou bude foukat piliny. Výhodou je také snadná výměna a nastavení řezacích nožů.

Vylosovaný výherce: Jana Lacková, Ostrava

Nářadí PATRIOT od Mountfieldu je na trhu teprve rok, ale už si získalo stabilní místo v českých i slovenských dílnách. Sortiment se neustále rozšiřuje a v tomto předvánočním čase to může být obzvlášť zajímavý tip na dárek pro každého kutila.

V současné době čítá řada PATRIOT celkem 18 výrobků: AKU vrtačky (2 modely), příklepové vrtačky (2 modely), úhlové brusky (2 modely), stolní brusku, vibrační brusku, excentrickou brusku, oscilační brusku, přímočarou pilu, kotoučovou pilu, horní frézku, vrtací a bourací kladivo, hoblík, horkovzdušnou pistoli a leštičku.

Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.mountfield.cz

Termíny soutěže

Start: 22. 11. 2016
Uzávěrka: 15. 12. 2016
Slosování výherce: 16. 12. 2016
Zveřejnění výherce: 19. 12. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 19. 1. 2017

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na naši soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Vyhrajte elektronářadí Patriot z Mountfieldu 4  fotek

Vyhrajte elektronářadí Patriot z Mountfieldu

Na práci na zahradě už to teď moc není, ale kutilové mají i nyní v dílnách pořád ráj. Na své výtvory potřebují kvalitní pomocníky a právě to dokona ...


Sekery Patriot štípou jako o život 11  fotek

Sekery Patriot štípou jako o život

Sekeru potřebujete na chalupě, na dvoře při přípravě dřeva do krbu nebo kamen, i v lese či na zahradě při osekávání větví. O její užitečnosti určit ...


Sněhové frézy: Záchrana je na cestě! 7  fotek

Sněhové frézy: Záchrana je na cestě!

Tak nám konečně nasněžilo! Už bylo na čase… Děti a lyžaři jásají, ale chalupáři, obyvatelé horských samot a majitelé horských penzionů to spíš vidí ...


Tlaková myčka Oleo-Mac PW 210 C a videotest Českého Kutila

Tlaková myčka musí zvládnout vyčistit terasu, střechu, schody v zahradě stejně, jako umýt auto nebo fasádu. Vyzkoušeli jsme jednu pořádně silnou na ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×