Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci cen od společnosti LEAR

Výherci cen od společnosti LEAR
Pokud jste se zúčastnili soutěže o ceny od společnosti Lear, jistě už nedočkavě čekáte, zda se na vás při losování usmálo štěstí. Dnes se to dozvíte. Přinášíme vám správné odpovědi na soutěžní otázky a hlavně jména výherců.
reklama

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky. Poté jste byli zařazeni do losování o deset cen od firmy Lear.

Při vyplňování soutěžního formuláře jste připojili také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.lear.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

1. Společnost LEAR, a.s. je v ČR výhradním distributorem značek:
správná odpověď: Pantherfix a Technicqll

2. UNI-SILVER je přípravek, který:
správná odpověď: brání růstu plísní a průniku vlhkosti přes stěny nebo podlahy

3. Internetový obchod společnosti LEAR, a.s. najdeme na adrese:
správná odpověď: www.abclepidla.cz

Výherci

1. cena: 1x balení (12 kg) výrobku Chodník v prášku včetně barevného pigmentu

UNIXIN GRIP HOBBY Bezpečný gumový povrch PU 4223CS je dvousložkový systém sestávající z gumového granulátu a pružného, vlhkostí vytvrzujícího pojiva pro výrobu a pokládku povrchů. Povrchy jsou určeny jako svrchní – pochozí vrstva pro exteriér.

Balení Unixinu Grip - Vašeho chodníku v prášku HOBBY provedení je vhodné pro pokládku tzv. UDĚLEJ SI SÁM. Balení obsahuje obě složky v přesném poměru, stačí tedy pouze smíchat dohromady, obarvit a začít s pokládkou. Tento povrch je především vhodný pro domácí realizace např. kolem rodinných domů. Základem je šedý EPDM granulát obarvený pomocí barviva UNI-COLOR (není součástí balení) rozpuštěném v pojivu. Při intenzivním používání, např. na veřejných prostranstvích, může docházet k otěru svrchní barvy na šedý granulát – pro tyto aplikace doporučujeme požít UNIXIN GRIP PROFI s plně probarveným granulátem.

Výherce: Ladislav Drábek, Holešov

2. cena: balíček výrobků z kategorie „Boj proti plísním“

Uni-Fungi
Přípravek určený k likvidaci plísní v domácnostech, zdravotnictví, potravinářství, veterinárních zařízeních a zemědělství zejména na porézních stavebních materiálech - zdi, omítky, beton, dřevo, střechy z eternitu apod. Neobsahuje chlor. Dodáván s praktickým rozprašovačem.

Uni Fungi Klasik
Chlorový přípravek proti plísním v bytě a ve sklepích, první krok boje s plísní stěn (odbarvuje zatmavené místo zasažení).

Uni-Silver
Penetrace s obsahem stříbra – brání průniku vlhkosti přes stěny nebo podlahy a brání růstu plísní v bytě nebo ve sklepě – preventivní nástřik na riziková místa. Může být přidán do malířských barev pro dosažení preventivního protiplísňového efektu.

Výherce: Marie Ratiborská, Strážnice

3. cena: balíček lepidel pro domácnost a dílnu

Český Pren E56
Univerzální kontaktní lepidlo pro lepení savých i nesavých materiálů navzájem (pryž, kůže, PVC, koženka, dřevo, kovy). Lepidlo bez obsahu toluenu. Je vhodné pro lepení podlahových lišt a hran schodů a pro plošné lepení pryže a měkčeného PVC. Lepený spoj odolává působení vlhkosti, není však určen pro trvalý styk s vodou.

Leabond K120
Vteřinové lepidlo na bázi etylkyanoakrylátu. Používá se jako rychle vytvrzující kyanoakrylátové lepidlo s univerzálním použitím.

Lear na dřevo D3
Disperzní lepidlo určené pro lepení dřeva, splňující kategorii D3 (ČSN EN 204). Slepený spoj odolává dlouhodobému působení zvýšené vlhkosti nebo krátkodobému působení tekoucí vody.

Lear Bond Supra
Profesionální polyuretanové montážní lepidlo s vlastní spouští. Určen pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, například lepení dřevěných rámů, lakovaných ploch (PU nebo polyesterové laky) navzájem nebo k jiným, i nesavým povrchům (melaminové povrchy, kovy apod.), izolačních materiálů (mimo PE, PP).

Vulkan cement BT
Kontaktní lepidlo na bázi roztoku přírodního kaučuku a pryskyřice v organických rozpouštědlech. Určené pro opravy veloduší z přírodního nebo isoprenového kaučuku, pro lepení potahů ping-pongových pálek, pro fixační lepení kůže při výrobě kožené galanterie.

Výherce: Jiří Russ, Trutnov 1

4.– 10. cena: lepidlo Unilep Spray Profi 400ml a Český Pren E56 tuba 130 ml

Unilep Spray Profi
Stříkatelné kontaktní lepidlo v aerosolovém balení je určeno pro kontaktní lepení většiny plošných materiálů (textilie, dřevo, kovy, plasty, izolační hmoty, papír, pěnové materiály apod.). Lepidlo není vyvinuto pro lepení PVC koženky a výrobků obsahující migrující změkčovadla. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný. Vhodné pro aranžérské, opravárenské a menší opravy autočalounění.

Český Pren E56
Univerzální kontaktní lepidlo pro lepení savých i nesavých materiálů navzájem (pryž, kůže, PVC, koženka, dřevo, kovy). Lepidlo bez obsahu toluenu. Je vhodné pro lepení podlahových lišt a hran schodů a pro plošné lepení pryže a měkčeného PVC. Lepený spoj odolává působení vlhkosti, není však určen pro trvalý styk s vodou.

Výherci:
Zdena Borodinová, Nečin
Miluše Srubjanová, Bruntál
Karel Řezáč, Plzeň
Tomáš Prchlík, Soběslav
Martina Řezaninová, Hříměždice
Stanislava Švestková, Suchá Loz
Markéta Bicanová, Protivín

Termíny soutěže

Start: 30.5.2013
Uzávěrka: 27.6.2013
Slosování výherců: 28.6. 2013
Zveřejnění výherců: 2.7.2013
Odeslání cen: nejpozději do 31.7.2013

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy LEAR, a.s. a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou partnerské firmy.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá LEAR, a.s..

Informace o partnerovi soutěže

Společnost LEAR, a. s. je tradičním českým výrobcem lepidel a stavební chemie. Výroba a prodej lepidel jsou certifikovány dle ČSN EN ISO 9001. Jen díky mnohaletým zkušenostem pro vás může stále vyvíjet nové typy lepidel. Jsou schopni vyrobit lepidlo doslova zákazníkovi na míru. Poskytují poradenský servis, můžete se na ně obrátit s každou otázkou na téma lepení. Jejich zkušení pracovníci jsou připraveni vám doporučit řešení na míru. Velký důraz kladou také na ekologii, výroba i vývoj všech lepidel probíhá díky bezodpadové technologii v souladu s přírodou.

Veškeré informace naleznete na www.lear.cz.

Autor: Denisa (text), Lear (text a foto), Pavel Zeman (foto)

Klíčová slova:


Související články

Chcete se dozvědět více o Chodníku v prášku? 2  fotek

Chcete se dozvědět více o Chodníku v prášku?

Chcete se dozvědět více o Chodníku v prášku a vidět praktickou ukázku jak na to? Sledujte Receptář Prima nápadů na TV Prima Family v neděli 14. dubna ...


Jak a čím lepit dřevo 13  fotek

Jak a čím lepit dřevo

Trámy, police, stoly a židle, modelářské konstrukce, prahy a parapety, lišty, hračky... Toto všechno a mnoho dalšího bývá vyrobeno ze dřeva nebo z pří ...


Vyhrajte zajímavé ceny od společnosti LEAR 7  fotek

Vyhrajte zajímavé ceny od společnosti LEAR

V každé domácnosti se jistě uplatní různé druhy lepidel a přípravky proti plísním. Nebo jste už slyšeli o "chodníku v prášku" a zatoužili jste po něm? ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×