Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci balíčků s výrobky Loctite

Výherci balíčků s výrobky Loctite
Deset balíčků s výrobky Loctite je připraveno k odeslání. A kam poputují? To se dozvíte právě dnes, neboť odborná porota splnila svůj úkol a vylosovala ze správných odpovědí 10 výherců, jejichž jména dnes zveřejníme.
reklama

Vylosovaní výherci

Odborná porota vylosovala ze správných odpovědí těchto 10 výherců, jejichž jména uvádíme v abecedním pořádku:

Čelechovská Katka, Horní Bečva
Matula Martin, Polná
Růžová Šárka, Kopřivnice
Skůpa Jaroslav, Veselí nad Lužnicí
Svajka Martin, Benešov n. Pl.
Švestková st. Zdena, Suchá Loz
Veselá Eliška, Most 1
Vlk Petr, Opava
Zahradníková Marie, Brno
Žajdlík Josef, Veselí nad Moravou

Všem výhercům gratulujeme!

Výhry budou odeslány firmou Henkel nejpozději do 31.12.2012.

Ceny, o které jste soutěžili

1. – 10. místo: balíček produktů Loctite

balíček bude obsahovat:
1x univerzální hmota na opravy Loctite Ultra Repair
1x gelové sekundové lepidlo Loctite Power Gel
1x tekuté sekundové lepidlo Loctite Universal
1x tekuté sekundové lepidlo na plasty Loctite All Plastics
1x sekundové lepidlo na sklo Loctite Glass

Loctite Ultra Repair - Univerzální hmota na opravy s novou recepturou ideální na vyplňování, opravy a lepení mnoha druhů materiálů (dřevo, kov, omítka, plasty*, kámen, keramika, ostatní materiály). Pouze promnete a aplikujete!

Loctite Power Gel - Univerzální sekundové lepidlo ve formě gelu. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartónu a korku. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Díky gelové konzistenci nestéká a nekape, proto je vhodný také k aplikaci na svislé plochy. Spoj je několik sekund korigovatelný. Poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje nejen při styku s vodou, ale dokonce i při mytí v myčce na nádobí. Pohodlný a bezpečný systém uzávěru.

Loctite Universal - Univerzální tekuté sekundové lepidlo. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Vyznačuje se vysokou pevností spoje na pevných a hladkých plochách. Poskytuje vysokou odolnost lepeného spoje nejen při styku s vodou, ale dokonce i při mytí v myčce na nádobí. Obsahuje SilicoTec s hydrofobní technologií. Pohodlný a bezpečný systém uzávěru.

Loctite All Plastics - Speciální sekundové lepidlo pro lepení všech druhů plastů. Lepí PVC, PP, PE, nylon, vinyl, plexisklo, ABS a další plasty. Nepoužívejte na lepení předmětů, které přicházejí do styku s tekutinami.

Loctite Glass - Speciální sekundové lepidlo pro lepení skla se sklem, s kovem a s dalšími materiály. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Spoj je po vytvrzení neviditelný a odolává vodě i vysokým teplotám. Voděodolné i při mytí v myčce na nádobí.

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Henkel a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Henkel.
  • Po slosování budou ceny výhercům odeslány poštou.
  • Ceny odesílá firma Henkel.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Henkel působí ve třech strategických oblastech zahrnujících péči o domácnost, kosmetiku a dále lepidla, tmely a povrchové úpravy. Přesto, že první lepidlo kdysi firma Henkel vyrobila pro vlastní potřeby jako materiál na lepení krabic s pracím prostředkem Persil, dnes nabízí neuvěřitelných více než 3000 speciálních druhů lepidel. Nabídka lepidel skupiny Henkel pokrývá prakticky veškeré potřeby spotřebitelů. Henkel prodává svá lepidla ve více než 125 zemích světa! Značka Loctite je jedničkou na trhu sekundových lepidel. Je zárukou špičkové kvality a spolehlivosti. Univerzální lepidla Loctite jsou nejen rychlá, ale i silná. Vršek po otření nelepí a lepidla tak dosahují dlouhé trvanlivosti.

Veškeré informace naleznete na www.super-attak.cz nebo www.henkel.cz.

Autor: Erika (text), Henkel (text a foto)

Související články

Vyhrajte deset balíčků výrobků Loctite 6  fotek

Vyhrajte deset balíčků výrobků Loctite

Bez lepidel se prostě neobejdeme. Každou chvíli je potřeba něco přilepit či opravit. To ví také partner naší nové soutěže, firma Henkel, a proto připr ...


Skončila soutěž o 10 balíčků výrobků Loctite 6  fotek

Skončila soutěž o 10 balíčků výrobků Loctite

Bez lepidel se prostě neobejdeme. Každou chvíli je potřeba něco přilepit či opravit. To ví také partner naší nové soutěže, firma Henkel, a proto připr ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×