Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci 7. kola soutěže o nářadí od firmy PROMA CZ

Výherci 7. kola soutěže o nářadí od firmy PROMA CZ
Kdo z vás se může těšit na příklepovou vrtačku, opalovací pistoli nebo vzduchovou pistoli – ceny, které věnovala do 7. kola naší celoroční soutěže firma Proma CZ? To se právě dnes dozvíte!
reklama

Výherci 7. kola soutěže

1. cena – Ruční příklepová vrtačka FKB- 850/2

výherce: Jaroslava Korpášová, Stráž pod Ralskem

2. cena – Opalovací pistole v kufru FHG - 2000NK

výherce: Tereza Kubátová, Zruč nad Sázavou

3. cena – Vzduchová pistole s manometrem PHP-220

výherce: Jana Niebrojová, Orlová-Lutyně

Výhercům blahopřejeme!

Nejste mezi vylosovanými? Nezoufejte a zkuste své štěstí v dalším kole seriálové soutěže nebo v některé naší další soutěži. Ceny jsou jistě lákavé a otázky jednoduché.

Předání cen

Ceny budou výhercům zaslány poštou, a to nejpozději do 30. 11. 2009. Výhru zasílá firma Proma CZ, partner soutěže.

Informace o partnerovi soutěže

Historie společnosti

Od svého založení v roce 1992 se tehdejší obchodní sdružení zabývalo prodejem brusiva, nástrojů a elektronářadí. Činnost sdružení se později profilovala a převážila orientace na dodávky kvalitního elektronářadí a obráběcích strojů. V roce 1996 se sdružení přeměnilo na společnost PROMA CZ s. r. o.

Původní dodávaný sortiment byl rozšiřován a doplňován až do dnešní podoby, kdy se společnost stala nejen exkluzivním zástupcem holandského dodavatele elektronářadí zn. FERM, ale rovněž se stala jedním z nejvýznamnějších dodavatelů dřevo- a kovoobráběcích strojů na trhu.

Současnost a rozvoj společnosti

Společnost PROMA CZ s. r. o. je významným dodavatelem elektronářadí a obráběcích strojů na trzích České a Slovenské republiky, Polska, Ruska, pobaltských republik a dalších evropských zemí.

Společnost je výhradním dovozcem holandského elektronářadí značky FERM.

Dodávané obráběcí stroje značky PROMA jsou vyráběny v kooperaci a veškerá jejich produkce podléhá přímému dohledu, včetně technického vývoje a inovace. Tím je také zabezpečen soulad s požadavky bezpečnosti, jež je potvrzen certifikáty CE.

Sortiment je určen širokému okruhu zákazníků z řad domácích kutilů, řemeslníků a také odborných, modelářských i údržbových dílen či středně sériových kovovýrobců a dřevoobráběcích provozů. Velké uplatnění nacházejí stroje i ve školských a učňovských zařízeních.

Vzhledem k rostoucímu objemu realizovaných obchodů a nutnosti zajistit bezproblémový chod všech aktivit vyvstala potřeba přestěhovat provoz i zázemí společnosti do nových vyhovujících prostorů, které jsou vybudovány v obci Mělčany u Dobrušky.

V současnosti jsou na ploše přes 16 000 m2 soustředěny skladovací, distribuční, technické a administrativní budovy. Nově vybudované sklady zvyšují kapacitu a operativnost dodávek a umožňují lepší logistickou návaznost příjmu a distribuce zboží.

Společnost PROMA CZ zajišťuje distribuci, technický a poradenský servis, a to nejen z centrály v Dobrušce, ale také prostřednictvím vlastních poboček v Praze, Vyškově a v Ostravě.

Veškerý sortiment společnosti je dodáván prostřednictvím vlastní zásilkové služby a firemních prodejen a také distribucí ve velmi rozsáhlé síti obchodních partnerů po celém území České republiky, v obchodních domech a hobbymarketech. Všichni naši obchodní partneři jsou vyškoleni a schopni poskytnout zákazníkům veškeré informace o sortimentu či způsobech použití strojů a nářadí.

Celý systém od přijetí objednávky až po dodání zboží do Vašich rukou je tak zajištěn zkušenými a ochotnými pracovníky, kteří Váš požadavek nejen rychle vybaví, ale také kdykoliv zodpoví Vaše dotazy a najdou pro Vás optimální řešení, ať již s námi komunikujete osobně, telefonicky či prostřednictvím e-mailu nebo internetu.

Autor: Erika (text), Proma CZ (foto)

Související články

Skončilo 8. kolo soutěže o nářadí od firmy Proma CZ 5  fotek

Skončilo 8. kolo soutěže o nářadí od firmy Proma CZ

Říjen je na konci a s ním i 8. kolo soutěže pořádané s naším partnerem, firmou Proma CZ. Dnes se můžete podívat na správnou odpověď na soutěžní otázku ...


7. kolo: Soutěžíme o nářadí firmy Proma CZ 5  fotek

7. kolo: Soutěžíme o nářadí firmy Proma CZ

Naše celoroční soutěž pořádaná ve spolupráci s firmou PROMA CZ se nyní vyhlášením zářijového, již 7. kola, přehoupla do své druhé poloviny. Známe celk ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×