Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce vertikutátoru z Mountfieldu

Výherce vertikutátoru z Mountfieldu

Podzim je tady a s ním spojené i tradiční práce na zahradě. V rámci přípravy trávníku na zimu byste neměli opomenout ani podzimní vertikutaci, která provzdušní a pročistí váš trávník před zimním spánkem. Vertikutace by se správně měla provádět dvakrát ročně: na jaře a na podzim. Jedině tak docílíte toho, aby byl váš trávník sytě zelený a patřičně hustý bez vybledlých míst s řidším porostem.

reklama

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na jednu soutěžní otázku.
Poté jste byli zařazeni do losování o vertikutátor od společnosti Mountfield.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Zároveň dáváte souhlas s využitím vaší e-mailové adresy pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže. Děkujeme!
Správné odpovědi naleznete na www.mountfield.cz.

Správná odpověď na soutěžní otázku

Do kolika různých poloh můžete nastavit hloubku vertikutace u vertikutátoru VS 302 E?
správná odpověď: do 5

Cena, o kterou jste soutěžili a vylosovaný výherce

1. cena: Vertikutátor VS 302 E od Mountfieldu

Jedná se o stroj s elektromotorem o příkonu 1 200 W. Má šasi z odolného plastu a ve výbavě je vyměnitelný válec s noži. Vertikutátor je dodáván se sběrným košem o objemu 35 l.

Vylosovaný výherce: Lubomír Roubalik, Přerov

Nože vertikutátoru nejprve nařežou drny, pružiny následně vyhrabou z trávníku všechny nečistoty. Do půdy se díky vertikutaci dostane vzduch, voda i potřebné živiny, čímž se nastartuje správný růst trávníku. S tím samozřejmě souvisí i použití správného trávníkového hnojiva. V těchto měsících volte speciální podzimní hnojivo se zvýšeným obsahem draslíku a celkově upraveným poměrem živin.

K vertikutaci používáme především elektrické či benzinové vertikutátory. Elektrické jsou méně náročné na údržbu a využijete je hlavně na menších až středně velkých pozemcích. Benzinové vertikutátory disponují silnými motory a poradí si i s velkými a členitějšími pozemky.

Termíny soutěže

Start: 2. 10. 2016
Uzávěrka: 23. 10. 2016
Slosování výherce: 24. 10. 2016
Zveřejnění výherce: 25. 10. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 25. 11. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na naši soutěžní otázku.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherci budou vylosováni odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Cenu si výherce může vyzvednout na pobočce, popř. odvoz zajistí firma Mountfield.

O partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

V každém z prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách www.mountfield.cz.

Autor: Pavla (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Soutěž o vertikutátor z Mountfieldu! 2  fotek

Soutěž o vertikutátor z Mountfieldu!

Podzim je tady a s ním spojené i tradiční práce na zahradě. V rámci přípravy trávníku na zimu byste neměli opomenout ani podzimní vertikutaci, kter ...


Sekačka SP 535 BW EL 4S od Mountfielda a videotest Českého Kutila

Nastartovat sekačku bez přetahování se se šňůrou? Jednoduché a pohodlné. Velký koš, který se naplní opravdu celý, silný, výkonný a přece úsporný mo ...

Štípačka POWERLOG 10T od Mountfielda a videotest Českého Kutila

Hhromada obrovských polen na dvoře nebo v dřevníku a zima za rohem, jak si s tím poradit? V našem videotestu jsme vyzkoušeli silnou štípačku POWERL ...

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×