Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce velikonoční soutěže s Alexem

Výherce velikonoční soutěže s Alexem
Odborná porota společnosti Marca CZ, partnera této soutěže, již vylosovala jednoho výherce, který obdrží balíček jejich výrobků. Správné odpovědi na soutěžní otázky znáte z minulého článku a tak nezbývá, než se podívat, zda jste to právě vy, kdo měl štěstí a obdrží avizovaný balíček.
reklama

Vylosovaný výherce

Odborná porota společnosti Marca CZ vylosovala jako výherce
paní Marii Netolickou z Ústí nad Labem.

Pokud jste v této soutěži neuspěli, zkuste se zapojit do některé z našich dalších soutěží. Připravena je celá řada lákavých cen.

Cena, o kterou jste soutěžili

Společnost Marca CZ věnovala do soutěže balíček svých výrobků, který obsahuje:

  • Alex utěrky - včelí vosk
  • Alex utěrky - pomeranč
  • Alex - utěrky proti prachu
  • Alex - čistič na podlahu proti prachu
  • Bril utěrky - sklokeramické desky
  • Bril utěrky - sklo, zrcadla
  • Bril utěrky - odmašťující
  • Bril utěrky - palubní desky
  • Bril utěrky - nerez

Stále čistá a nablýskaná domácnost je snem každé hospodyňky. Ovšem raději než uklízení byste se chtěly věnovat rodině, zájmům nebo koníčků. Kde ale na všechno vzít čas? Jednorázové čisticí utěrky tuto práci za vás sice neudělají, ale výrazně vám ji ulehčí, usnadní a hlavně urychlí. S těmito praktickými utěrkami rychle a rády zapomenete na špinavé a páchnoucí hadry, jelikož je po použití jednoduše vyhodíte.

Předání ceny

Cena bude výherci odeslána poštou.
Výhru odesílá partner soutěže, společnost Marca CZ.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma. Zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současnosti firma vyrábí a distribuuje více než patnácti druhů značek.

Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů.Je výhradním distributorem německých firem DELTA PRONATURA, WERNER a MERTZ a také španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: Erika (text), Marca CZ (text a foto), PePa (foto)

Související články

S úklidem začněte od podlahy 7  fotek

S úklidem začněte od podlahy

Jestli právě stojíte uprostřed bytu a váháte, odkud přece jen začnete s velkým úklidem, vystoupejte na štafle ke stropu – umyjte okna, utřete prach, v ...


Vyhrajte prostředky proti hmyzu Orion 8  fotek

Vyhrajte prostředky proti hmyzu Orion

Slunečné počasí nás láká k procházkám v lese, kde si můžeme po dlouhé zimě „dobít baterky“, načerpat novou energii. Děti si zase rády zadovádí na rozk ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×