Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce soutěže o skleník Limes

Výherce soutěže o skleník Limes
Odborná porota společnosti Limes vylosovala ze správných odpovědí jednoho výherce, který získá hlavní a jedinou výhru této soutěže - skleník v hodnotě téměř 10 000,- Kč. Podívejte se, jestli jste tím šťastným právě vy.
reklama

Vylosovaný výherce

Výhercem této soutěže se stává a skleník od firmy Limes získává pan Zdenek Pavelka z Nového Jičína.

Výherci gratulujeme a vám, kdo jste neuspěli, doporučujeme zapojit se do některé z našich dalších soutěží.

Předání ceny

Cena bude výherci dodána společností Limes, a to nejpozději do 31. července 2010.

Cena, o kterou jste soutěžili

Skleník HOBBY H 5 (rozměr 2 x 2,5 m) v hodnotě 9980,- Kč

Skleníky HOBBY představují zcela novou modelovou řadu vycházející z dlouhodobých zkušeností s výrobou skleníků. Je minimalizováno množství spojovacích prvků, což při zachování všech potřebných statických parametrů napomáhá jednodušší montáži .

Konstrukce skleníků je ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Konstrukce je certifikovaná pro zatížení sněhem až do 150 kg/m2. Zasklen je skleníkovým sklem HELIOS silným 4 mm. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří širokých 62 cm zajišťují bezúdržbová ložiska. Hřebenová výška 205 cm zaručuje bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku. Střešní okno je vybaveno ručním otevíračem.

Informace o partnerovi soutěže

Limes spol. s r. o.

Od roku 1991 vyrábí stavebnicové skleníky. Všechny skleníky jsou konstruovány jako tzv. studené skleníky. To znamená, že jsou určeny na pěstování od časného jara do pozdního podzimu. Varianty jsou určené nejen pro zahrádkáře, ale i pro drobné zahradníky. Kromě dalších výrobků: fóliovníků, pařenišť, kompostérů, vodních grilů, zahradní mechanizace a nábytku firma provádí i různou zámečnickou výrobu, například náhradní díly pro tramvaje. Výrobky z hliníkového programu nabízí od roku 1998 - jedná se především o zastřešení teras, bazénů, či o hliníkové skleníky.

Cílem společnosti je dosahovat prvotřídní kvalitu produktů a podle množství zákazníků se to stále daří. Limes spol. s r. o. je držitelem certifikátu ISO 9001:2001. Od konce roku 2009 také certifikátu ČESKÝ VÝROBEK.Kanceláře společnosti jsou v Litomyšli, provozovna se nachází v Němčicích u Litomyšle.

Více informací na www.limes.cz.

Autor: Erika (text), Limes (text a foto)

Související články

Pořizujeme skleník (1) 5  fotek

Pořizujeme skleník (1)

Doby, kdy jsme byli nuceni vyrábět si skleník sami, jsou naštěstí pryč. Dlouhá zima však odhalila slabiny některých prodávaných typů a tuto zkušenost ...


Pořizujeme skleník (2) 5  fotek

Pořizujeme skleník (2)

Před týdnem jsme se seznámili s klady a zápory různých druhů skleníkových konstrukcí. Čím ji ale zastřešit? V Česku nás netrápí písečné bouře, ani z n ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×