Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce soutěže o fotoaparát Fujifilm

Výherce soutěže o fotoaparát Fujifilm
V redakci jsme měli nesnadný úkol - vybrat ze všech došlých fotografií vašich velikonočních dekorací tu jedinou nejhezčí, nejzajímavější, jejíž autor si zaslouží být výhercem fotoaparátu FinePix J20 od partnera této soutěže, společnosti Fujifilm CZ.
reklama

Výherce soutěže

Výherkyní soutěže se stala paní nebo slečna Dagmar Karbovníková ze Stařeče. Srdečně gratulujeme!

Cena, o kterou jste soutěžili

Firma Fujifilm CZ věnovala do soutěže fotoaparát FinePix J20.

Předání ceny

Cena bude výherci zaslána poštou, a to nejpozději do 31. května 2010.
Cenu odesílá partner soutěže, společnost Fujifilm CZ.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991. V České republice oficiálně zastupuje a jako výhradní distributor nabízí výrobky Fujifilm. Firma navázala na tradici těchto výrobků, které se na náš trh dovážejí již od konce sedmdesátých let a získaly si dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o., je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Autor: Erika (text), Fujifilm CZ (text a foto), redakce (foto)

Související články

Získejte nátěr na vaši střechu 7  fotek

Získejte nátěr na vaši střechu

Nedávno jsme vám, milí čtenáři, slíbili řadu překvapení a nových akcí. Jejich kolo roztočila soutěž o nářadí a připravujeme další akce. Tentokrát bude ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×