Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zahradní sprchy: všude dobře, u vody nejlépe

Zahradní sprchy: všude dobře, u vody nejlépe

V parných letních dnech není nic lepšího, než lehnout si k bazénu. Nebo raději sedíte v trávě a mácháte si nohy v rybníce? A co teprve půjčit si loď a vydat se na vodu? Tyto vodní radovánky si většina z nás musí nechat až na víkend. Jak se tedy osvěžit po náročném dni nebo po sportu, aniž byste museli opustit svou zahrádku či terasu? No přece v zahradní sprše.

reklama

Zahradní sprchy jsou stálicí nejen všech zahrádkářů. Jejich výhody může vyzkoušet i ten, kdo práci na zahradě dvakrát neholduje a spoustu zábavy správná sprcha zprostředkuje i dětem, aniž byste museli mít drahý bazén náročný na spotřebu vody a energie. Jsou ideálním řešením, jak se venku osvěžit a nemuset nic složitě instalovat. Jak vybrat vhodnou zahradní sprchu?

Nejprve je třeba si rozmyslet, co od sprchy očekáváte. Jestliže se chcete příjemně osvěžit, postačí vám běžné zahradní sprchy. Snadno je na zahradu či terasu umístíte, můžete si nastavit tvar vodního proudu a nemusíte se o ně více starat. Pokud si chcete venkovní sprchu dopřát i v chladnějším počasí, vyplatí se vám investovat do sprch se solárním či automatickým vyhříváním, kde budete moci střídat teplou a studenou vodu. K instalaci zahradní sprchy potřebujete pouze venkovní kohoutek, hadici a spojku, kterou propojíte hadici se sprchou. Dobře však zvažte, kam sprchu umístíte. Vždy by měl být blízko odtok vody, aby se tráva či terasa nezavodňovala.

Vyberte si zahradní sprchu od firmy Gardena

Sprchování venku je opravdová zábava! Sprcha Duo je vybavena bodcem, který snadno zapíchnete do trávníku či stojanu na slunečníky. Můžete si vybrat ze dvou způsobů stříkání – měkké kapky či jemné mžení pro extra osvěžení. Výšku lze libovolně přizpůsobit jednoduchým tlačítkem tak, aby ji mohl používat každý člen rodiny. Regulační a uzavírací ventil reguluje množství a propustí přesně požadovaný průtok vody.

Dokonale pohodlné osvěžení! Díky stativu je sprcha trio opravdu jedinečným řešením pro vaše svěží léto. Můžete ji přemístit kamkoliv budete chtít, aniž byste museli cokoliv instalovat. Flexibilní a snímatelná sprchová hlavice připojená k 1,3 m dlouhé hadici přináší větší svobodu při sprchování na zahradě. Na sprchové hlavici lze nastavit dva tvary stříkání: sprchové měkké stříkání pro sprchování nebo mžení pro jemné osvěžení. Nastavitelná výška a regulace průtoku vody je samozřejmostí.

Hadice od firmy Gardena je ideálním řešením pro propojení přívodu vody s vaší zahradní sprchou či jiným příslušenstvím. Disponuje unikátním profilem Power Grip, který zaručuje perfektní spojení mezi hadicí a spojkou s dokonalou přidržovací sílou. Hadice o délce 20 m je vyrobena z PVC s vysoce kvalitní spirálovou tkaninou a neobsahuje ftaláty ani těžké kovy. Uživatelé také uvítají vedlejší efekt nového profilu: hadice se lépe navíjí a dobře klouže. Na tyto hadice poskytuje Gardena záruku v trvání 25 let.

Pomocí výkyvné přípojky na vodovodní kohoutek si snadno připojíte hadici ke kohoutku. Přípojka je otočná a výkyvná, což zabraňuje zalamování a přetáčení hadice u vodovodního kohoutku. Voda tak může pořád téct bez omezení a nedochází ani k poškození hadice.

Autor: Husqvarna (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Celoroční využití rideru a traktoru 9  fotek

Celoroční využití rideru a traktoru

Pokud jste vlastníky rozsáhlých pozemků, tak vás jejich údržba jistě často časově i fyzicky zaměstnává. Není proto na škodu využít vymožeností dneš ...


Jak si vybrat správnou robotickou sekačku? 33  fotek

Jak si vybrat správnou robotickou sekačku?

Patříte mezi milovníky dokonalého trávníku, ale každoročně vás s prvními rašícími stébly začíná ničit představa každodenního běhání po zahradě se s ...


Motorová pila Husqvarna 560 XP 7  fotek

Motorová pila Husqvarna 560 XP

Motorová pila Husqvarna 560 XP na první pohled zaujme svým tvarem, dokonalým designem a pečlivě sladěnými detaily. Provedení pily v kombinaci s vysoký ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
10
Zastřešení bazénu jaké? Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.4.2019 06:40 Lada
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
1
bazénové schůdky Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 27.1.2018 17:46 Romana
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
1
Jezírko a měděné svody Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 5.4.2013 14:10 Jan Pudil
0
Kapková závlaha Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Smartiri
0
koupací jezírko bez řas Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Jana
0
folie do bázenu z palet Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 luis
10
Zastřešení bazénu jaké? Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 30.4.2019 06:40 Lada
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
1
bazénové schůdky Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 27.1.2018 17:46 Romana
1
Jezírko a měděné svody Bazény a závlahy
Poslední příspěvek: 5.4.2013 14:10 Jan Pudil
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×