Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Moderní domovní telefony ABB-Welcome: audio i video

Moderní domovní telefony ABB-Welcome: audio i video
Vstupní dveře do každého domu či bytu představují bránu mezi dvěma světy. Oddělují a chrání náš vnitřní prostor, náš domov, od okolního světa. Jsou naší vizitkou. Nové moderní audio a video telefony ABB-Welcome přináší zcela nové možnosti komunikace mezi světem před dveřmi a uvnitř vašeho bytu: mimořádný komfort, vyšší bezpečnost a stylový design.
reklama

Inovativní domovní telefony ABB-Welcome se skládají vždy z venkovního tlačítkového tabla v provedení audio nebo video a vnitřního domovního telefonu v provedení audio s displejem nebo videotelefonem. Domovní telefony poskytují špičkový a jasný zvuk na obou stranách. Celý systém domovních telefonů ABB-Welcome se vyznačuje integrovanou hands-free funkcí.

Venkovní audio a video tabla jsou navrženy pro komfort a bezpečí

Je jen na vás, jakou verzi si pro svůj vstup do domu vyberete. Pokud chcete vidět ze svého bytu, co se děje u vašich vchodových dveří, a kladete důraz na maximální bezpečnost a komfort, vyberte si verzi komfortního video tabla. Pokud si vystačíte se zvukem, zvolíte verzi audio. Tabla jsou ve špičkovém designu, vyrobena z robustní ušlechtilé oceli v provedení leštené oceli nebo studio bílá. Jsou odolná vůči vandalům a chráněna proti neoprávněnému vniknutí a mechanickému poškození. Video tabla jsou vybavena vysoce kvalitní barevnou kamerou s mimořádným zorným polem. Lze ji mechanicky polohovat. Kamera má noční vidění a tak snadno rozpoznáte obličeje návštěv i v noci.

Tlačítková audio a video tabla ABB-Welcome

Každé tlačítkové tablo je vybaveno 1 – 3 zvonkovými tlačítky. Variabilitatlačítek je značná -pro jeden byt v jednom rodinném domě až po dům obytný, kdy jedno tablo muže mít až patnáct zvonkových tlačítek. Při větším počtu bytu stačí použít další tablo.

Domovní videotelefony! Vítejte v novém rozměru!

Prostřednictvím domovního videotelefonu ABB-Welcome s úžasným 18 cm dotykovým XXL displejem, ve spojení s venkovním video tablem vždy uvidíte, co se děje za vašimi dveřmi. Ve dne i v noci. Dále můžete vybrat z pěti různých vyzvánění pro dveře bytu i vstupní dveře. Ovládání je velmi jednoduché, rychlé a intuitivní. Šest rychlých tlačítek obstará mnoho funkcí. Videotelefon lze použíttéž jako fotorámeček pro prohlížení fotografií z vložené karty.

Víte, kdo u vašich dveří byl, i když jste nebyli doma!

Jakmile stiskne osoba u vchodových dveří zvonek, automaticky se začne její obraz přenášet na displej videotelefonu a z bezpečnostních důvodů jsou ihned pořízeny tři snímky každého návštěvníka. To je velmi praktické! Při příchodu domu snadno zjistíte, kdo zvonil ve vaší nepřítomnosti.

Domovní audiotelefony, navrženy pro dva smysly.

Hands-free ovládání je standard., tak zapomeňte na padající sluchátko! Nyní budete mít vždy volné ruce. Podsvícený 3,8 cm velký displej jasně zobrazí nejdůležitější funkce i v naprosté tmě. Komunikace, zámek dveří, ztlumení zvuku, rozsvícení světla v hale, otevření vjezdové brány. To vše lze ovládat tlačítky domovního audiotelefonu s displejem. Pět druhů vyzváněnís možností rozlišení zvonění mezi vchodovými dveřmi nebo přímo u dveří bytu. Domovní audiotelefony s hands-free lze kombinovat do vícenásobných sestav spolu s vypínači a dalšími přístroji elektroinstalace. Vše při ruce, komfortně a z jednoho místa.

Kompletní koncepce domovní elektroinstalace

Značka ABB nabízí kompletní řešení elektroinstalací a domovníchtelefonu - první sladěné elektroinstalace, kdy domovní telefonyplně souzní s designem vašich vypínačů a zásuvek a plně takdoladí interiér vašeho domu či bytu přesně podle vašich představ.V osmi designových řadách vypínačů a zásuvek Element, Time,Time Arbo, Neo, Neo Tech, future linear, solo a solo caratmáte skutečně na výběr. Dvaapadesát barevných a materiálových provedeníje zárukou stylového konceptu elektroinstalace bezkompromisu.

Jak vyměnit starý zvonek za domovní telefon ABB-Welcome?

Řešení je jednoduché, pokud je k dispozici kabeláž od dveří k rozvodnici a od rozvodnice uvnitř budovy např. do chodby. Tak mohou být domy, které měly doposud pouze zvonková tlačítka, přestaveny na domovní telefony s audio nebo video přístroji ABBWelcome.

Více informací naleznete na www.domovnitelefonyabb.cz.

Autor: ABB (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Jak se bydlí v novém bytě olympioničce Zuzaně Hejnové? Žije v poklusu i doma? 9  fotek

Jak se bydlí v novém bytě olympioničce Zuzaně Hejnové? Žije v poklusu i doma?

Přední česká atletka a bronzová medailistka z Londýna se nám pochlubila novým bydlením.Popovídala si s námi o zařizování nového bytu, který si s př ...


Jedná jako muž, myslí jako žena, přátelský k dětem. Kdo? Egon! 12  fotek

Jedná jako muž, myslí jako žena, přátelský k dětem. Kdo? Egon!

Jak moc při stavbě nebo rekonstrukci přemýšlíte o elektroinstalaci? Je vaším jediným požadavkem, aby byly vypínače a zásuvky tam, kde je budete potře ...


Decento - působivý design s duší 5  fotek

Decento - působivý design s duší

Krásně jednoduchý kulatý tvar, špičkový materiál. To jsou hlavní rysy designu domovní elektroinstalace – spínačů a zásuvek Decento®. Skutečné porcelán ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
7
Plíseň v bytě - větrák? Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 14.8.2019 19:56 Def Ender
1
Oprava hřídelky v nádobě domácí pekárny Kuchyně
Poslední příspěvek: 22.7.2019 14:30 Pavel Karas
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
2
Rozdělení dětského pokoje Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 31.10.2018 13:05 Administrátor Andrea
1
Trouba Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:12 Jitka
1
Obklady v kuchyni Kuchyně
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:09 Tomáš
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
7
Plíseň v bytě - větrák? Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 14.8.2019 19:56 Def Ender
5
parkety Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 6.2.2018 12:51 jana
2
Výměna odtoku umyvadla Koupelny
Poslední příspěvek: 14.9.2018 08:02 Pavlína
2
Položení koberce Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 14.2.2018 07:24 jana
2
Rozdělení dětského pokoje Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 31.10.2018 13:05 Administrátor Andrea
2
zapojení dvou zářivek Kuchyně
Poslední příspěvek: 6.4.2019 14:31 roman suchánek
1
oprava wc Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:29 Iveta
1
desinfekce Koupelny
Poslední příspěvek: 9.3.2018 11:32 Milos novy
1
nová skartovačka Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 5.2.2018 14:26 Andrea Roubalová
1
Výroba pohovky pro 2 lidi Pokoje a pracovny
Poslední příspěvek: 5.2.2018 14:24 Martin Liškutín
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×