Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Víme, kdo vyhrál luxusní háčky bez nutnosti vrtání do zdi

Víme, kdo vyhrál luxusní háčky bez nutnosti vrtání do zdi

Ručníky, župany, utěrky, chňapky, kuchyňské nástroje stejně jako kabáty či deštníky je potřeba někam pověsit. Vrtání do dlaždic ale představuje velké riziko. Nejenom že může dojít k prasknutí obkladů, ale omylem můžete navrtat i vodovodní nebo elektrické vedení. Samolepicí háčky bez vrtání se proto hodí vždy a do každé místnosti. Díky patentované technologii lepení od společnosti tesa můžete háčky připevňovat snadno, rychle a bezpečně. Nehrozí žádné riziko poškození povrchu a v případě potřeby háček z povrchu snadno odstraníte i po mnoha letech. Nosnost trojháčku tesa Powerbutton je až 12 kg. Pokud jste soutěžili se společností tesa, pak se v článku dozvíte, zda se na vás usmálo štěstí.

reklama

Přesvědčte se sami o vysoké kvalitě a praktičnosti háčků tesa. Zapojte se do soutěže a vyhrajte tesa Powerbutton háčky Universal Large a Universal Medium. Luxusní vzhled háčků z nerezové chromované oceli změní váš interiér v moderní a funkční bydlení. Připevnění háčků je velmi jednoduché.

1) očistíte povrch
2) pomocí lepidla, které je součástí balení, nalepíte měděnou základnu háčku,
3) po zaschnutí háček na základnu našroubujete. A máte hotovo!

Co bylo vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bylo odpovědět správně na tři soutěžní otázky.

Poté jste byli zařazeni do losování o luxusní háčky tesa® Powerbutton z nerezové oceli pro zavěšování předmětů v koupelnách, kuchyních, předsíní apod. Velkou předností háčků je jejich snadné připevňování bez vrtání a bezpečné a spolehlivé držení.

Při vyplňování soutěžního formuláře bylo nutné připojit jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!


Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.tesa-tape.cz.

Správné odpovědi na soutěžní otázky

Háčky tesa® Powerbutton a všechny koupelnové doplňky tesa® můžete začít používat po dokonalém zaschnutí lepidla. Jaká je doba pro úplné zaschnutí lepidla?
správná odpověď: 12 hod.

Pro připevňování různých předmětů má tesa v nabídce oboustranně lepicí pásky pod označením tesa® Powerbond. Jaká je nosnost pásky tesa® Powerbond Ultra Strong?
správná odpověď: až 100 kg / 1 m pásky

Společnost tesa dodává na trh také kvalitní sítě proti hmyzu. Jakým způsobem se na okno připevňuje síť proti hmyzu Comfort?
správná odpověď: pomocí samolepicího suchého zipu

Ceny, o které jste soutěžili a vylosovaní výherci

1. - 5. cena: Sada dvou háčků tesa® Powerbutton Universal Large a Universal Medium

Praktické Powerbutton háčky Universal se hodí pro zavěšování předmětů v celé domácnosti. V koupelně je využijete pro pověšení županů nebo mokrých ručníků, v kuchyni zase pro zavěšení ručníků nebo kuchyňského nářadí a v předsíni na ně odložíte kabáty nebo oblečení. Díky inteligentní technologii lepení háčky připevníte snadno bez vrtání a používání nářadí. V případě potřeby háček odstraníte bez zanechání stop a děr v dlaždičkách nebo ve zdech. Připevňujte – lepte, ale nevrtejte!

 • Vyrobeny z nerezové oceli
 • Odolné vůči vodě a vysokým teplotám
 • Snadné připevnění i odstranění

Vylosovaní výherci:
Marie Švehlová, Jindřichův Hradec
Lucie Pokorná, Lovosice
Martin Schwarz, Praha 10
Josef Páša, Krásné Březno
Jana Bártová, Vysoké Mýto

Termíny soutěže

Start: 12. 02. 2019
Uzávěrka: 12. 03. 2019
Slosování výherce: 13. 03. 2019
Zveřejnění výherce: 19. 03. 2019
Odeslání cen: nejpozději do 19. 04. 2019

Podmínky soutěže

 • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
 • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, společnosti tesa tape a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
 • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
 • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
 • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
 • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
 • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti tesa tape.
 • Výhry odesílá společnost tesa tape.

O partnerovi soutěže

Společnost tesa SE je jedním z předních světových výrobců a producentů samolepicích produktů a systémových řešení. Od roku 1941 je tesa® zastřešující značkou pro všechny samolepicí produkty všech skupin. Pod názvem tesa® je zahrnuta široká škála různých systémových řešeních pro průmysl a profesionální aplikace, jakožto téměř 300 produktů určených přímo pro koncové zákazníky.

Úspěšná historie značky tesa® začala neúspěšným pokusem o výrobu lepicího obvazu. V době, kdy lékárník Paul C. Beiersdorf pracoval na výrobě obvazu, převzal laboratoř v roce 1890 jeho kolega Oscar Troplowitz. Výsledkem jeho práce byla lepicí páska, která sice dobře držela, ale dráždila kůži, a tudíž byla nepoužitelná pro lékařské účely. Troplowitz nicméně neváhal a využil vlastnosti nové pásky. V roce 1896 uvedl na trh první technickou lepicí pásku. V současné době je tesa jedním z předních světových výrobců samolepicích produktů a systémových řešeních pro průmysl, řemeslníky a spotřebitele.

Autor: tesa tape (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

SOUTĚŽ o luxusní háčky bez nutnosti vrtání do zdi 5  fotek

SOUTĚŽ o luxusní háčky bez nutnosti vrtání do zdi

Ručníky, župany, utěrky, chňapky, kuchyňské nástroje stejně jako kabáty či deštníky je potřeba někam pověsit. Vrtání do dlaždic ale představuje vel ...


Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat 12  fotek

Ani háčky pro těžkou váhu nemusíte vrtat

Pokud chceme pověsit v koupelně ručníky, v předsíni kabelku nebo třeba bundy, musíme k tomu mít kvalitní háčky nebo věšáčky, které se musí ve větši ...


Bezpečné připevňování koupelnových doplňků bez vrtání 13  fotek

Bezpečné připevňování koupelnových doplňků bez vrtání

Ručníky, osušky nebo župany mají v koupelně své nepostradatelné místo. Stejně jako různé koupelnové doplňky, jako jsou držáky toaletního papíru neb ...


Háčky bez vrtání! Vysoká nosnost! 8  fotek

Háčky bez vrtání! Vysoká nosnost!

Rekonstrukce koupelen se ve většině případech neobjede bez výměny obkladů. Ty nejsou úplně levné, a proto si jistě rozmyslíme, jestli do nových dla ...


Nový způsob připevňování a zavěšování 12  fotek

Nový způsob připevňování a zavěšování

Půda již po dlouhých mrazivých dnech rozmrzla a postupně se začínají objevovat první jarní květy, které nám připomínají konec zimy. Známka toho, že ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×