Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

VEZEKO – přívěsy pro nejrůznější využití

VEZEKO – přívěsy pro nejrůznější využití

Loňský rok zahájila společnost VEZEKO výrobou několika novinek a zajímavých atypických přívěsů. Prohlédněte si malou ochutnávku toho, co umí zkonstruovat, vyrobit a také prodat český výrobce přívěsů a nástaveb z Vysočiny.

reklama

Bezpečně na motorce s Mírou Lisým

V březnu letošního roku vyrobili ve VEZEKU speciální skříňový přívěs pro motoškolu pořádající výukové kurzy na motorkách s podtitulem Bezpečně na motorce s Mírou Lisým. Přívěs byl vyrobený přesně dle zadání autora speciální výukové metodiky a 11násobného mistra ČR a vicemistra Evropy v mototrialu Míry Lisého.

FACELIFT přívěsů HUSKY 2013

Pro rok 2013 společnost VEZEKO u modelové řady přívěsů HUSKY vyvinula mnoho nových designových i funkčních prvků. O tom, že to byla cesta správným směrem, hovoří především kladné ohlasy zákazníků. Podstatné je, že tyto změny, které v mnoha bodech zlepšily funkční i užitné vlastnosti, se neodrazily do ceny a zákazník tak dostává inovovaný model za starou cenu.

Největší mobilní pódium v ČR

Začátkem dubna rozšířili ve VEZEKU nabídku speciálních přívěsů o další zajímavý projekt – vyrobili největší mobilní pódium v ČR. Jedná se o profesionální pódium pro pořádání menších nebo středních kulturních akcí.

Pódium je možno převézt ve složeném stavu na místo akce a za krátkou dobu je rozložit do dvou rozměrů. Na menší akce je velikost pódia v rozloženém stavu 6x4 m a na větší akce je možné pódium rozložit až do velikosti 6x6 m.

Díky propracovanému konstrukčnímu systému je možné pódium postavit i ve dvou lidech.

Léto budiž zachráněno – bazény budou!

Ačkoliv to tak dlouho nevypadalo, léto je tady a s ním i slunečné dny s teplotami vhodnými k relaxaci u vody a koupání. I přes to, že přibývá veřejných koupališť a plaveckých bazénů s tobogány a jinými vodními atrakcemi, je spíše současným trendem pořídit si bazén vlastní. Výhody jsou zřejmé – neomezená „provozní doba“ a především soukromí a pohodlí.

Tento fakt potvrzuje i skutečnost, že společnost VEZEKO letos vyrobila již několik speciálních přepravníků na bazény. Za zmínku stojí např. třínápravový přívěs s celkovou hmotností 2 500 kg brzděný nájezdovou brzdou. Ložná plocha přívěsu byla o rozměrech 9 670 x 1750 mm a celkové rozměry 11 300 x 2550 mm.

A nejednalo se pouze o přívěsy. Jedním z těchto speciálních přepravníků byl i vzduchem brzděný návěs s celkovou hmotností do 3 500 kg. Ložná plocha návěsu byla 10 000 x 1 900 mm a celkové rozměry s vyvýšenou přední částí 11 400 x 2 550 mm.

Jak je patrné z ložných rozměrů přepravníků, jsou požadavky zákazníků na velikost bazénů stále náročnější. Jak si můžete prohlédnout na fotografiích, dokázal si tým zaměstnanců společnosti VEZEKO poradit i s tímto zadáním a vyhovět tak přesně požadavkům svých zákazníků.

Prezentační stánek pro německou stavební společnost

Začátkem července dokončili ve VEZEKU přívěs pro významnou německou společnost, která se zabývá výstavbou montovaných hal (cca 300 projektů za rok). Přívěs bude sloužit jako prezentační stánek a současně jako zázemí pro výdej občerstvení při zahájení a ukončení výstavby každého projektu.

Vybavení přívěsu nábytkem, lednicí a dalším příslušenstvím si společnost provede sama. Součástí vybavení bude i plochá televize pro projekci prezentačních filmů.

Plachtovou zástěnu kolem schodů je možné při pěkném počasí odhrnout a propojit tak prostory přívěsu s jeho okolím. Přívěs má ve složeném stavu rozměry: délka 8500 x šířka 2500 x výška 2500 mm. Celková hmotnost je 3500 kg.

Více na www.vezeko.cz.

Autor: VEZEKO (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Přívěsy a jejich provoz z hlediska legislativy 1  fotek

Přívěsy a jejich provoz z hlediska legislativy

V minulém článku jsme se dozvěděli, podle čeho přívěs či přívěsný vozík vybírat a jak je to s jejich běžným provozem. Dnes se na tuto tématiku podí ...


Zkuste vyhrát slevu na nákup přívěsu 2  fotek

Zkuste vyhrát slevu na nákup přívěsu

Vlastní přívěs se hodí snad každému zahrádkáři a nejen těm. Občas je potřeba tu něco odvézt, tu naopak přivézt a do auta se vše nevejde. Pokud nad ...


Vyhrajte slevu na nákup přívěsu 2  fotek

Vyhrajte slevu na nákup přívěsu

Ať už máte domek nebo chalupu, jistě občas potřebujete něco někam přivézt a něco odvézt. Vlastní nákladní přívěs může vaše problémy vyřešit. Pokud ...


Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci 3  fotek

Přívěsy HUSKY – řešení v každé situaci

Zelených ploch kolem domů, na zahradách a v parcích měst a obcí stále přibývá. Z toho vyplývá i vzrůstající poptávka po nejrůznějších typech travní ...


VEZEKO vás zve na výstavu Země živitelka 2013 1  fotek

VEZEKO vás zve na výstavu Země živitelka 2013

Společnost VEZEKO vás zve na jubilejní ročník výstavy Země živitelka 2013 do Českých Budějovic. Navštívit nás můžete od 29.8. – 3.9.2013. Věříme, že s ...


Vyhrajte dvacetiprocentní slevu na nákup přívěsu 2  fotek

Vyhrajte dvacetiprocentní slevu na nákup přívěsu

Ať už máte domek nebo chalupu, jistě občas potřebujete něco někam přivézt a něco odvézt. Vlastní nákladní přívěs může vaše problémy vyřešit. Pokud o j ...


Výherce dvacetiprocentní slevy na nákup přívěsu 2  fotek

Výherce dvacetiprocentní slevy na nákup přívěsu

Soutěž o slevu na nákup přívěsu již skončila a my vám dnes přinášíme správné odpovědi na soutěžní otázky a hlavně jméno vylosovaného výherce.


Jede Kudrna okolo Brna 8  fotek

Jede Kudrna okolo Brna

Popěvek o kolomazníkovi s vrzajícím kolečkem už patří historii. Nicméně s dnešním povídáním má společnou Moravu a převoz nákladů. Když totiž stavíte d ...


Multifunkční sklápěč JUKI 4  fotek

Multifunkční sklápěč JUKI

Když se řekne multifunkční, spoustě lidí se vybaví především domácí spotřebiče, které mají nejrůznější funkce. Ne vždy jsou tyto spotřebiče spolehlivé ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
1
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
0
Schodiště do roubenky Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Tomáš Kocurek
0
stínění Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
položení betonové dlažby Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Josef Kudlič
9
čím čistit zámkovou dlažbu Zahrada
Poslední příspěvek: 13.4.2019 19:25 Jaroslav Marinak
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
1
páskovačka Dílna
Poslední příspěvek: 25.9.2015 11:03 karel nový
1
Jak zkrášlit betonovou stěnu? Zahrada
Poslední příspěvek: 20.9.2015 18:43 Magdalna Kuchaříková
1
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×