Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vertikutátor AL-KO Combi care 38 E pročeše trávník aneb testovali jsme na vlastní zahradu

Na jaře i na podzim si trávník zaslouží pořádně pročesat, zbavit mechu a asuché trávy. Přesně v tom nám pomůže vertikutátor.

reklama

Elektrický vertikutátor AL-KO Combi care 38 E, který má v nabídce i Hornbach, se hodí na menší pozemky, na ty větší je vhodnější s benzínovým motorem. Výhodou tohoto vertikutátoru jsou výměnné řezací nože a pročesávací drátky. Podle potřeby použijeme oba nebo jeden z nástavců. Výměna je rychlá a jednoduchá, nemusíme se jí bát. Výkon motoru je 1300w, šířka záběru 38 cm. Podívejte se sami, jak vertikutátor pracuje.

Autor: HobbyPRstudio (video)

Klíčová slova:


Související videa

Renovujeme trávník

Renovujeme trávník

Toužíte-li po kobercově hebkém a hustém trávníku, nečekejte, že vyroste sám od sebe. Nestačí jen zasít a občas posekat, protože i obyčejná tráva potřebuje ozdravnou kúru. Nyní je k tomu vhodný čas, pořiďte si pořádné hrábě ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×