Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vánoční soutěž o knížku je tu i pro vás

Vánoční soutěž o knížku je tu i pro vás

Soutěž o knížku Zahradní nábytek, výroba, údržba a renovace odstartovala den před Mikulášem a soutěžit můžete až do 15. prosince. Nezapomeňte kromě správných odpovědí i zaslat na adresu redakce své fotografie. Dnes si ukážeme několik soutěžních fotografií od prvních soutěžících.

reklama

Přesné podmínky Vánoční soutěže o knížku i odpovědní formulář najdete zde pod odkazem nebo v naší rubrice "Soutěže". Nezapomeňte, že podmínkou k zařazení do slosování je i poslat fotografie na adresu redakce@ceskykutil.cz. Fotografie na zadaná témata musí být autorsky vaše nebo musíte mít svolení od jejich autora, že je můžete použít, nelze tedy poslat foto stažené z internetu, jak se nám u některých soutěžících stalo.

Nevyřaďte se zbytečně ze slosování, vezměte fotoaparát nebo mobil a vyfoťte zákoutí na své nebo sousedově zahradě nebo pěkný vánoční věnec, který uvidíte na procházce. Pár inspirací od soutěžících vám dnes ukážeme a budeme se těšit na další..

Autory dnešních fotografií jsou: Lukáš Fronc, Olga Ščepková, J.Metlíková, J.Kudělková, J.Junga. Spolu s fotografiemi nám přišla i přání hezkých svátků, které rádi předáváme dál.

Autor: Petra, soutěžící (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Vánoční soutěž o knížku 2  fotek

Vánoční soutěž o knížku

Máte ještě pár dní na vymýšlení a kupování dárků pro vaše blízké a také se ještě určitě stihnete zúčastnit soutěže o tři knížky s nápady, jak renov ...


Výherci knížky s tipy na výrobu, opravu a údržbu zahradního nábytku jsou známi 4  fotek

Výherci knížky s tipy na výrobu, opravu a údržbu zahradního nábytku jsou známi

Soutěžili jste o knížku a jste zvědaví, jestli ji Ježíšek stihne doručit? Třem z Vás, doufejme, ano, podívejte se, kdo to bude.. Těm, kteří nebyli ...


Vánoční hvězda z proutí 12  fotek

Vánoční hvězda z proutí

Vánoční ozdoby nemusíte jen kupovat, určitě si je zvládnete i vyrobit sami. Například vánoční hvězdu z proutí.


Tip od čtenářky na vánoční dekoraci 1  fotek

Tip od čtenářky na vánoční dekoraci

Přinášíme tip na vánoční dekoraci od naší čtenářky. Tuhle fotografii nám poslala naše čtenářka Marie. Pokud jsme správně pochopili, jde o koule vyr ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×