Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vánoční sbírka šperků pro Domov Sue Ryder

Vánoční sbírka šperků pro Domov Sue Ryder
Máte přebytek ozdob, šperků nebo jiné drobnosti? Zapojte se do vánoční sbírky a věnujte bižuterii, šperky a jiné ozdoby, které jste dostali nebo sami vyrobili, a které již nenosíte! Podpoříte Domov Sue Ryder v Praze, darujete šanci pro důstojné stáří!
reklama

Sbírka probíhá od 15. 11. 2009 do 16. 12. 2009 a bude zakončena velkou prodejní výstavou šperků s doprovodným programem v divadelním sále Domova Sue Ryder.

Šperky do sbírky můžete předat v dobročinných obchodech Domova, v obchodech Rooya (www. rooya.cz) nebo zaslat poštou na následující adresu: Michelská 1/7, 140 00 Praha 4, k rukám pí. Kulhánkové.

Výtěžek z prodeje sbírky bude určen na financování péče o seniory v Domově.Více informací na www.sue-ryder.cz/sbirkasperku.

Autor: Darí Fejtková (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×