Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

V rámci veletrhu FOR ARCH ušetřete s Liasem Vintířov při stavbě domu až 82.850 korun

V rámci veletrhu FOR ARCH ušetřete s Liasem Vintířov při stavbě domu až 82.850 korun

V rámci dalšího ročníku výstavy FOR ARCH pro vás společnost Lias Vintířov připravila akční nabídku na Domy jedním tahem. Akce platí jak pro návštěvníky výstavy, tak i pro všechny ostatní zájemce, kteří si během výstavy FOR ARCH v Praze Letňanech ve dnech 15. 9. – 19. 9. 2015 rezervují projektovou dokumentaci.

reklama

Prezentaci společnosti Lias Vintířov naleznete v hale číslo 1 na stánku F13f. Ti, kteří si v rámci výstavy FOR ARCH rezervují projektovou dokumentaci domu, budou mít jedinečnou šanci ušetřit při stavbě domu 82.250 korun! Získají typový projekt domu v hodnotě 42.350 korun ZDARMA. Společnost také vyřídí stavební povolení a provede základní průzkum staveniště v hodnotě 40.500 korun.

Lias Vintířov je společnost zabývající se výrobou lehkých stavebních materiálů. Kamenivo vyráběné expandováním třetihorních jílů nese jméno Liapor, stejně jako celý sortiment stavebních materiálů pro hrubou stavbu rodinných a bytových domů, budov občanské vybavenosti i technických staveb. Lias je výrobcem kompletního sortimentu kvalitních stavebních materiálů na evropské úrovni.

Stavba montovaných rodinných domů z velkoplošných dílců z keramického Liapor-betonu, Dům jedním tahem, i to je Lias Vintířov. Jedná se o stavebnicovou technologii. Je možné si zvolit některý z 25 typových projektů s možností individuálních úprav.

O veletrhu

Stavební veletrh FOR ARCH má v ČR dlouhou tradici a pro české i zahraniční vystavovatele představuje výbornou příležitost pro prezentaci svých služeb a výrobků v mezinárodní konkurenci.

Veletrh každoročně přináší prezentace novinek z mnoha oborů spojených se stavebnictvím. Své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Naleznete zde průřez všemi oblastmi stavebnictví (financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a mnoho dalšího).

Souběžně proběhnou akce FOR THERM, FOR WOOD, BAZÉNY, SAUNY &SPA, A FOR WASTE & WATER.

Autor: Andrea (text), Liapor, Pavla (foto)

Klíčová slova:


Související články

Dům jako z keramiky 3  fotek

Dům jako z keramiky

Cesta většiny rodin k vlastnímu domku je velmi podobná. Obvykle začíná návštěvou výstav, čtením časopisů, recenzí a posloucháním rad známých nebo s ...


Nejprodávanější dům za rozumné peníze 5  fotek

Nejprodávanější dům za rozumné peníze

Když se někde dočtete, že je něco nejprodávanější, tak vás zcela jistě bude zajímat proč. A pokud budou důvody rozumné, a po daném produktu třeba z ...


Novinka pro amatéry i profesionály - Liapor Mix 1  fotek

Novinka pro amatéry i profesionály - Liapor Mix

Novinek v oblasti betonů je obvykle během roku jako šafránu. Každá novinka je zajímavá, zejména pokud přinese vysokou přidanou hodnotu. A právě tak ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×