Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

V Letňanech probíhá největší soubor jarních veletrhů For Family

V Letňanech probíhá největší soubor jarních veletrhů For Family
Od čtvrtka 18. 3. do neděle 21. 3. 2010 probíhá v Pražském veletržním areálu v Letňanech největší soubor jarních veletrhů pro bydlení, rodinu a volný čas FOR FAMILY 2010. Na výstavní ploše 15 000 m2 je až do neděle možné shlédnout prezentace produktů a služeb více než 730 vystavovatelů. Pro návštěvníky je připravena řada soutěží o hodnotné ceny i pestrý doprovodný program. Nepřijít je prostě chyba.
reklama

Návštěvníky jistě přitáhne již 17. ročník veletrhu bydlení FOR HABITAT, kde najdou spoustu inspirace: od drobných dekorací přes nábytek a vybavení interiérů až po způsob pořízení bytu či stavbu domu.

V pořadí 4. veletrh zahradní architektury nábytku a techniky FOR GARDEN je tradičně místem pro setkání a navázání spolupráce odborníků v oboru i zdrojem informací či konkrétních kontaktů pro laickou veřejnost.

Vše, na co si rodiče dětí vzpomenou - od dudlíku až po zahradní dětské hřiště je k vidění na 6. veletrhu potřeb pro děti FOR KIDS.

Záměrem 4. ročníku veletrhu pro plnohodnotný aktivní život FOR SENIOR je podpořit kvalitní život starší generace, zlepšit její přístup k informacím a nabídnout možnosti pro vzdělávání.

V Letňanech nechybí ani 3. veletrh cestovního ruchu FOR TRAVEL. Přináší pod jednou střechou ucelený přehled cestovních kanceláří a agentur nabízejících sportovní aktivity, wellness a relaxační pobyty.

Pestrý doprovodný program mimo jiné nabízí autogramiádu TEREZY KOSTKOVÉ, dále soutěž o DĚTSKOU TVÁŘ VELETRHU pro následující ročník, vystoupení historických tanců taneční skupiny SALTATIO VITAE a AGARAIN, módní přehlídku HOMMAGE a RUDOLFINEA, a také CESTOVATELSKÝ FESTIVAL.

Pokud chcete získat o 50% levnější vstupenku, stačí se zaregistrovat do návštěvnické databáze - vyplnit a odeslat tento formulář, poukaz na vstupenku obdržíte e-mailem.

Další informace najdete na www.forfamily.cz

Autor: Veletržní správa ABF (text a foto)

Související články

Veletrh FOR WOOD 2020 uvede to nejlepší ze světa dřevostaveb 6  fotek

Veletrh FOR WOOD 2020 uvede to nejlepší ze světa dřevostaveb

České stavebnictví zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy hýbou trhem? Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOO ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×