Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Rozkvetlý komín v České Skalici

Rozkvetlý komín v České Skalici
Od 4. června 2013 je v areálu firmy AGRO CS v České Skalici k vidění ojedinělá atrakce v podobě rozkvetlého komínu. Více než 40m vysoký komín je oblečený do pruhovaného kabátu z 19 řad truhlíků. Jednotlivé řady jsou od sebe vzdáleny 2m a v každé z nich je umístěno 13 truhlíků osázených převislými petúniemi.
reklama

Pro docílení efektu barevných pruhů, se střídají řady rostlin s barvami květů – růžovou a fialovou. Celkem je komín pokryt 750 rostlinami a o jejich zálivku se stará unikátní závlahový systém od firmy GARDENA. Použily se 3 druhy kapacích hadic v průměru od 1“ do ¾“ a celkové délce 620 metrů. Jako sponzoři byli přizváni pomocníci na slovo vzatí:

  • AGRO Substrát pro surfinie - kvalitní substrát vyniká vzdušnou strukturou, je ideálním prostředím pro dobrý start rostlin.
  • KRISTALON GOLD - vodorozpustné krystalické hnojivo jako bohatý zdroj rychle dostupných živin s aktivátorem kvetení.
  • AGRO Vitality Komplex - urychlovač růstu s obsahem přírodních enzymů ze zažívacího traktu kalifornských žížal.
  • GARDENA - Dodavatel závlahy - jednoduchý hobby systém závlahy použitelný i v těchto extrémních podmínkách.

Cílem projektu je snaha ukázat, že při dodržování předepsaných pěstebních kroků a použití kvalitních materiálů od firem AGRO CS a GARDENA je možné vypěstovat květiny i v takto extrémních podmínkách.

www.rozkvetlykomin.cz

Autor: AGRO CS (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Není truhlík jako truhlík 8  fotek

Není truhlík jako truhlík

Říká se, že co Čech to muzikant anebo také zahradník. Bohužel, ne každý si může dovolit velikou zahradu hodnou králů. A tak nezbývá, než si zkrášlit a ...


Tajemství úspěšného pěstování 5  fotek

Tajemství úspěšného pěstování

Tajemství úspěšného pěstování tkví v komplexní péči o rostlinu od kořenů až po listy. Neexistuje žádný zázračný elixír, který by tuto komplexní péči n ...


Hnojivo, které pracuje za vás 5  fotek

Hnojivo, které pracuje za vás

Naše rostliny potřebují rok co rok pravidelný přísun živin, jenž u nich podpoří zdravý růst a perfektní vzhled. Abychom však nemuseli býti otroky vlas ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×