Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

TUKAN RG Vás zve na výstavu HOBBY 2011

TUKAN RG Vás zve na výstavu HOBBY 2011
Společnost TUKAN RG s.r.o. si vás dovoluje pozvat na 20. ročník výstavy HOBBY, která se uskuteční v termínu od 11. 5. - 15. 5. 2011 na Výstavišti v Českých Budějovicích. Budeme se na vás těšit u stánku v hale B4.
reklama

U našeho stánku se blíže seznámíte s ručním řemeslným nářadím evropských výrobců pod značkou BAHCO, zastoupené například pilami na dřevo i kov SANDVIK-BAHCO, šroubováky IRAZOLA-BAHCO nebo také zahradnickým nářadím BAHCO. Čeká vás toho však mnohem více.

Obchodní firma TUKAN RG s.r.o. se specializuje na vybraný sortiment nářadí pro řemeslníky i kutily. Evropská kvalita nabízeného sortimentu je zaručena přímou vazbou na evropské a tuzemské výrobce. Vedle velkoobchodní činnosti nabízí nářadí na e-shopu.

Více informací naleznete na www.tukanrg.cz.

Autor: Tukan RG (text a foto)

Související články

Peletová kamna 4  fotek

Peletová kamna

Využití biomasy jako alternativního zdroje tepelné energie, který je šetrný k životnímu prostředí, to je v současné době stále častěji diskutované tém ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×