Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tradiční střešní krytina TONDACH: Získejte i vy 4 tašky za cenu 3 kusů!

Tradiční střešní krytina TONDACH: Získejte i vy 4 tašky za cenu 3 kusů!

Stavba domu nebo „jen“ rekonstrukce střechy vyžaduje velká rozhodnutí a přípravy. Zejména na výběru jednotlivých stavebních materiálů bychom si přitom měli dát záležet a opomíjet bychom rozhodně neměli také výběr vhodných řemeslníků. Uvažujete-li pro svou střechu o použití pálené střešní krytiny, jistě se vám bude hodit informace o jarní akci TONDACH, v rámci které tento největší český výrobce pálené tašky nabízí u vybraných modelů každou čtvrtou tašku zdarma.

reklama

Krytiny TONDACH aneb Limitovaná nabídka na akční modely posuvných tašek

Akční nabídka na pálené krytiny TONDACH je tentokrát obzvlášť výhodná, protože mají zákazníci značný výběr. V limitované nabídce je totiž možné pořídit hned tři vybrané modely v celkem pěti variantách. Pokaždé se jedná o vysoce kvalitní a zcela přírodní posuvné tašky:

  • Brněnka 14 – engoba červená
  • Samba 11 – engoba červená
  • Samba 11 – engoba černá
  • Stodo 12 – engoba měděná
  • Stodo 12 – engoba černá

Pálená taška jako nejoblíbenější střešní krytina střední Evropy

Pravá pálená střešní taška je již po dlouhá léta na území střední Evropy nejoblíbenější střešní krytinou a není pochyb, proč tomu tak je. Nejen, že se jedná o tradiční materiál, který naši předkové historicky dlouhodobě používali, ale v poslední době je pálená taška velmi oblíbená kvůli své vysoké odolnosti a širokým možnostem uplatnění. Je mrazuvzdorná a vyniká vysokou barevnou stálostí, navíc je zde možnost vybrat si s velkého množství kombinací modelů, povrchových úprav a následně také barevných provedení. To umožňuje využít výhod pálené střešní krytiny TONDACH v podstatě u jakékoli stavby – od historické budovy a venkovského stavení přes klasický rodinný dům z druhé poloviny dvacátého století až po moderní novostavbu či bytový dům. Pálené střešní tašky mohou zkrátka skvěle doplňovat střechy na vesnicích i v centrech metropolí.

Laboratorní testy mrazuvzdornosti u pálené tašky

Odolnost pálené tašky je všeobecně známá. Bez problémů odolá velké nepřízni počasí, agresivním kyselým dešťům nebo také UV záření. Mimo jiné jsou však jednotlivé šarže krytiny pravidelně a pečlivě testovány v laboratořích TONDACH, a to například tak, že jsou podrobovány určitému počtu zmrazovacích cyklů. Tím výrobce imituje přirozené zmrazovací a rozmrazovací pochody, kterými jsou pak běžně tašky na střechách vystavovány.

Novinka – glazura Amadeus černá

Pálená střešní taška je tradičním produktem, což ale neznamená, že by výrobce TONDACH nepřicházel také s inovacemi – například ve formě nových modelů nebo povrchových úprav. Jednou z posledních takovýchto novinek usnadňující uživatelům výběr té nejvhodnější krytiny pro jejich střechu je elegantní glazura Amadeus v černé barvě. Ta je nově vyráběna u dvou modelů posuvných tašek – Figaro 11 a Stodo 12. Tašku nejen zušlechťuje, ale dodává jí také vysoce elegantní design.

Zaujaly vás vlastnosti pravé pálené tašky TONDACH nebo možnost pořídit tuto střešní krytinu v rámci výhodné limitované akce 4 za cenu 3? Více podrobností o pálených střešních taškách TONDACH včetně jejich technických parametrů najdete na webových stránkách www.tondach.cz. Jarní akce pro vybrané modely pálených střešních tašek u prodejců trvá do 20. května 2016.

Autor: TONDACH (text a foto)

Související články

Střecha nejvíce trpí v zimě, jak ji připravit? 9  fotek

Střecha nejvíce trpí v zimě, jak ji připravit?

S příchodem prvních mrazíků a vloček je jasné, že se nezadržitelně blíží zima. A s ní možná i pořádná sněhová nadílka. Na to je nutné připravit nejen ...


Střecha pálená nebo střecha betonová? 2  fotek

Střecha pálená nebo střecha betonová?

Pokud máte zálusk na tradiční skládanou střechu z tašek, možná rozmýšlíte, zda zvolit tradiční pálenou nebo její betonovou příbuznou. Jejich vlastn ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
0
střecha podzemního domu Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Nová koupelna-vybavení Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 adéla malá
0
instalace odpadů pvc Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Petr
0
Betonové tvárnice Svahovka Stavební materiály
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 roman suchánek
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zbělení cihel s vodním sklem Stavební materiály
Poslední příspěvek: 21.6.2016 10:27 Pavel Dufek
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×