Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

TOKOZ Emotion - visací zámek v trendy barvách

TOKOZ Emotion - visací zámek v trendy barvách
Móda hýbe světem. Časopisy jsou plné módních novinek z oblasti oblečení, účesů, bytových doplňků. Tak proč nemít i zabezpečení v módních barvách? Firma TOKOZ přináší na trh novinku v podobě produktové řady TOKOZ Emotion. Visací zámek má chránit, ale může také zdobit.
reklama

První zámky plnící funkci zabezpečení se začaly objevovat již v Babylónu, kde archeologické nálezy potvrdily existenci dřevěných zámků s kovovým klíčem. V dobách antického Řecka a Říma se mění materiál, ze kterého jsou zámky vyráběné, ze dřeva na bronz. Zámky jsou nezadlabané, pouze nasazené na vnitřní stěně dveří. Roku 1844 vynalezl Robert Yale první cylindrickou vložku. V průběhu 20. století se zvyšuje složitost zámků, patrně v návaznosti na vynalézavost lupičů nenechavců.

Ovšem od doby dávné historie vývoj v zabezpečení silně pokročil. Například dnes se již nemusíme spoléhat jen na klíč. Vzpomeňme na množství odřezaných zámků na školních skříňkách poté, co jejich majitel někde záhadně svůj klíček ztratil. A stejně tak můžeme při výběru toho vhodného zámečku sáhnout i po mnoha barevných variantách.

Takže pokud se vaše ratolest pyšní s kytičkovým zámečkem na školní aktovce či skříňce, nemějte mu to za zlé. Vždyť již v období renesance byly zámky zdobené vysekávanými otvory či barevnými krytkami otvoru pro klíč. Módní trendy byly, jsou a budou.

Firma TOKOZ myslí též na chlapce a muže. V nabídce produktové řady TOKOZ Emotion si mohou naši drsňáci vybrat např. z designu Army, Graffiti či Carbon. K zakoupenému zámku obdržíte tři klíče a pokud je nebudete nosit na jednom svazku současně, nějaká ta ztráta vás nebude zas až tak moc mrzet. Zámky lze zamknout i bez klíče zatlačením oblouku.

Bezpečnost je velmi důležitá. Chráníme své zdraví i svůj majetek. Používáme ochranné pomůcky pro práci, cpeme se vitamíny a minerály, uzamykáme vše, co je nám drahé, ať už se jedná o majetek či naše touhy a sny v deníčcích. Naštěstí se již nemusíme spokojit s jedinou univerzální "šedodivnozelenou" barvou, trh přináší nepřeberné množství tvarů i barev, zámky pevné, visací, lanové či elektronické, prostě záleží na každém z nás, po kterém typu sáhne a jaké barvě dá přednost.

Více o produktech naleznete na www.tokoz.cz nebo si je můžete přímo zakoupit v e-shopu firmy.

Autor: Pavla (text), Tokoz a.s. (foto)

Související články

Definitivní konec chalupářské sezony. Máme se bát zlodějů? 8  fotek

Definitivní konec chalupářské sezony. Máme se bát zlodějů?

Pro chataře a chalupáře nastalo období klidu. S tím je samozřejmě spojena celá řada povinností. Přestože přípravu na zazimování většina majitelů ob ...


Zámky na zavazadla aneb bezpečně uzamčené zavazadlo na cestách 7  fotek

Zámky na zavazadla aneb bezpečně uzamčené zavazadlo na cestách

Jedním z největších strašáků při cestování je vykradené zavazadlo. A právě zde nejvíce platí pořekadlo „příležitost dělá zloděje“. Málokdy se stane, ž ...


Přes zámek s olivou vás ve spaní nevykradou 5  fotek

Přes zámek s olivou vás ve spaní nevykradou

Prostě ho neotevřou. Když Český kutil nedávno představoval cylindrickou vložku TOKOZ PRO a její výhody, ani nás nenapadlo, že z vězeňských bran vyjdou ...


Zabezpečení pro motorky proti krádeži 11  fotek

Zabezpečení pro motorky proti krádeži

Jakmile každoročně oschnou silnice, vyrazí na ně muži a ženy v sedle - motorkáři. Užívají si jízdu sami a nebo ve společenství stejně posedlých. Ovšem ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×