Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tip na odolnou lepicí pásku - Pattex Power Tape

Tip na odolnou lepicí pásku -  Pattex Power Tape
Také se vám stalo něco podobného? Odjíždíte z chalupy a bojíte se, jestli se střešní kufr v zatáčce neotevře a jeho obsah se nevysype na silnici (je poněkud nacpaný a zámky občas nechtějí zacvaknout), a když se v oné zatáčce snažíte vyhnout protijedoucímu autu, prásk a vaše zpětné zrcátko visí na vlásku.
Než dojedete domů a pak i do opravny, zachrání vás aspoň na dobu nezbytně nutnou lepicí páska Pattex Power Tape.
reklama

Nemusí vám to připadat zrovna jako to nejelegantnější řešení, ale je to určitě lepší, než přijít o obsah kufru nebo ulomené zrcátko ztratit cestou do opravy. Stejným způsobem můžete zalepit prasklé sklo u auta, než se vám podaří zajistit jeho výměnu, přilepit odštíplý kousek hubice na vysavači nebo naprasklý blatník.

Lepení i do vlhkých prostor

Nová extra silná páska přilne i k vlhkému povrchu a její nosnost je až 17 kg, ovšem pokud je to možné, lepte předměty suché, lepicí síla bude větší.

Můžete s ní zalepit prasklou zahradní hadici i připevnit uvolněnou stěnu terária a určitě uvítáte, pokud budete mít pásku s sebou i na vodáckém výletě – ostrý kamínek tak nevyřadí vaši loď z provozu.

K aplikaci pásky nepotřebujete ani nůžky, potřebný kousek odtrhnete jednoduše rukou díky síťované vnitřní vrstvě – ta pásku zpevňuje a zároveň usnadňuje manipulaci s ní. Lepený předmět očistěte a otřete do sucha, pak několikrát spoj těsně omotejte nebo přelepte páskou.

Pásku si můžete vybrat stříbrnou, černou nebo transparentní. A až ji jednou vyzkoušíte, určitě se stane vaším nepostradatelným společníkem na chalupě, v autě i v kanceláři.

Více informací naleznete na www.power-tape.cz.

Autor: Henkel (text a foto)

Klíčová slova:


Související články

Již po dvou hodinách se můžete sprchovat 3  fotek

Již po dvou hodinách se můžete sprchovat

Silikon okolo vany, umyvadla nebo sprchového koutu zamezuje prosakování vody a zabezpečuje dobré hygienické podmínky v koupelně. Když ale začínají ...


Vyzkoušeli jsme za vás – lepidlo na keramiku 21  fotek

Vyzkoušeli jsme za vás – lepidlo na keramiku

Keramický truhlík, ve kterém přes léto kvete záplava muškátů, se „připletl“ do cesty řemeslníkům a rázem byl na tři kusy. Ale při pohledu na ceny nový ...


Pistolím odzvonilo – revoluce v lepení 3  fotek

Pistolím odzvonilo – revoluce v lepení

Montážní lepidla se díky své lepicí síle a spolehlivosti stala nezbytnými pomocníky mnoha domácností. Doposud ovšem bylo nutné při lepení používat apl ...


Lepidla Pattex ukázala svoji sílu 5  fotek

Lepidla Pattex ukázala svoji sílu

Sílu lepidel Pattex představil na nedávném setkání s novináři nazvaném „Jak na to?“ Jaroslav Pokluda – projektový manager společnosti Henkel. Účinnost ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×