Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Těšíte se na jaro? Přijďte se podívat na Agro CS na veletrhu For Garden

Těšíte se na jaro? Přijďte se podívat na Agro CS na veletrhu For Garden
Těšíte se na jaro, na rozkvetlé záhony a měkoučký koberec trávníku na vaší zahradě? Chcete se co nejlépe postarat o záhony nebo přemýšlíte, jak ozvláštnit vzhled vašeho balkonu a jaké truhlíky si vyberete pro letošek? Přijďte se podívat na 8.ročník veletrhu For Garden, jaké novinky si pro vás připravila pro letošek společnost Agro CS.
reklama

Od 20. do 23. března v Pražském výstavním areále v Praze Letňanech probíhají současně 4 veletrhy, které se týkají témat jako je bydlení, rekonstrukce, stavba, design nábytku, zahradní architektura i péče o zahradu.

Na stánku č. 14 D v hale 1 se na vás těší zástupci firmy Agro CS, kteří vám nabídnou spoustu tipů a užitečných pomocníků pro péči o zahradu.

O společnosti:

Činnost společnosti AGRO CS je rozdělena do čtyř divizí s různými výrobními programy:

Výrobní a obchodní program Zahradní divizeje v současné době nejrozsáhlejší činností, kterou se společnost AGRO CS zabývá. Mezi její pilíře patří: substráty (pro hobby i profi trh), minerální hnojiva, organická hnojiva, organominerální hnojiva, krystalická a kapalná hnojiva, travní směsi, fungicidy, herbicidy, insekticidy a ostatní přípravky na ochranu rostlin, mulčovací kůra, štěpka a ostatní dekorační materiály. AGRO CS má výhradní zastoupení hobby balení hnojiva Kristalon pro Českou republiku. Mezi nejnovější projekty patří největší trávníková školka v tuzemsku, kde pěstujeme několik druhů trávníkových kobercůa ucelená řada výrobků pro ekologicky šetrné pěstování.

Dalšími divizemi jsou Agroslužby, strojírenská divize a divize Bioenergie.

Autor: Agro CS (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Jaro klepe na dveře. Přijďte se podívat na jarní novinky v péči o zahradu! 4  fotek

Jaro klepe na dveře. Přijďte se podívat na jarní novinky v péči o zahradu!

Blíží se jaro, které už všichni nedočkavě vyhlížíme. Čeká nás jarní údržba trávníku, starost o záhonky a výzdoba oken a balkonů květinovými truhlík ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×