Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zateplené pracovní oděvy a funkční prádlo Brudra

Zateplené pracovní oděvy a funkční prádlo Brudra
Říká se, že práce venku na čerstvém vzduchu je zdravá. Jenomže v zimě, když pořádně přituhne, může naopak být zdraví ohroženo přinejmenším prochladnutím. Další nebezpečí při práci venku hrozí i zaměstnancům na silnicích nebo v kolejišti.
reklama

Řešení je jednoduché

Jak možnosti nachlazení, tak i zranění v místech s provozem vozidel může značnou mírou zabránit vhodné zateplené výstražné reflexní pracovní oblečení. Velký výběr těchto oděvů včetně řady doplňků nabízí firmám i jednotlivcům společnost Brudra. Řeknete si například, že za mrazu raději z chalupy nevyjdete, ale aby bylo uvnitř teplo, potřebujete naštípat dříví. Teplá prošívaná pracovní bunda a vyhřáté rukavice tehdy přijdou jistě vhod.

V teple i za mrazu

S nepříjemnými podzimní mrazíky i krutými mrazy v zimě sortiment společnosti Brudra počítá. Vybírat si můžete ze zateplených kombinéz nebo vatovaných kabátů, bund, vest, kalhot a pamatováno je i na teplé obutí, rukavice a speciální čepice. Zajímavé jsou zimní zateplené bundy, například SEFTON - nepromokavá zateplená bunda z polyesteru s paropropustnou vrstvou polyuretanu a s kapucí v límci. Kutilové využijí i vatovaný pracovní kabát NORMA (vaťák), který má také kapuci, je z bavlny, impregnovaný proti vodě a s ochranou proti povětrnostním vlivům. Jak na stavbě, tak na zahradě přijdou vhod zimní kombinézy, např. VENDA zateplená dutým vláknem a s podšívkou z polyesterenu.

Funkční termoprádlo

Novinkou je termoprádlo vyráběné pod značkou Brudra by Jitex z funkčních vláken, které má kromě odvodu potu od těla a udržování tělesné teploty i antibakteriální vlastnosti. Hřejivá trička s krátkým i dlouhým rukávem, stejně jako spodky si můžete objednat v pánském, dámském i dětském provedení. Údržba termoprádla je velmi jednoduchá, rychle schne, nežehlí se a je povrchově i tvarově stálé.

Nahoře i dole

Nic by nebylo platné se dobře obléci, kdybychom při práci mrzli od nohou nebo nám padal sníh na hlavu. Zimní speciálně upravená pracovní obuv (kotníková i holeňová) však dokáže pohodlí zajistit. Do vlhkého prostředí jsou například vhodné zateplené holinky z PVC, do větších mrazů pak třeba zateplená holeňová bezpečnostní obuv pro profesionální použití s izolací proti chladu. Hlavu před mrazy dobře ochrání speciální pletené pracovní čepice nebo zateplené kšiltovky s ochranou uší. A pro zahřátí zkřehlých prstů existuje velké množství pracovních zateplených rukavic z nejrůznějších materiálů, chránících zároveň proti prořezu, žíravinám apod.

Reflexní barvy nepřehlédnete

Každý řidič dobře zná reflexní výstražnou vestu, která je nyní součástí povinného vybavení auta. Právě takové, reflexní výstražné oblečení v oranžové barvě, zdaleka viditelné, je bezpodmínečně nutné pro pracující v silničním provozu nebo v kolejištích drah. Výstražné vesty jsou vyráběny v univerzálních velikostech a lze je obléci i přes bundu, například signální LYNX vestu s reflexními pásky k nošení přes svrchní oděv. Bruda nabízí i zimní výstražné bundy, jako třeba reflexní nepromokavou bundu SEFTON v zateplené úpravě s paropropustnou vrstvou polyuretanu a kapucí v límci. Také na výstražné pracovní čepice je pamatováno, takovou je například zimní čepice NORTH v signální barvě z 60 % bavlny a 40 % polyesteru, i s flanelovou podšívkou zateplenou polyesterem.

Zimní pracovní rukavice Bruda

  • Rukavice zateplené Rose Finch - Dlaň z vepřové lícovky, hřbet a manžeta z bavlněné tkaniny, zateplení Thinsulate (3M) pánská i dámská.
  • Rukavice zateplené Puffin - Dlaň z jednobarevné lícové nábytkové hověziny, hřbet a manžeta z bílé bavlněné tkaniny, teplá podšívka.
  • Rukavice zateplené Firefinch - Dlaň z různobarevné lícové nábytkové hověziny, hřbet a manžeta z bílé bavlněné tkaniny, teplá podšívka.
  • Rukavice zateplené Firefinch - Dlaň z různobarevné lícové nábytkové hověziny, hřbet a manžeta z bílé bavlněné tkaniny, teplá podšívka.
  • Rukavice zateplené Shag - Dlaň z hovězí štípenky, hřbet a manžeta z bílé bavlněné tkaniny, teplá podšívka.

Více informací a sortiment výrobků najdete na www.brudra.cz

Autor: Petr (text), Brudra, PePa (foto)

Související články

Známe výherce dárkových poukazů na nákup pracovního oblečení BRUDRA 4  fotek

Známe výherce dárkových poukazů na nákup pracovního oblečení BRUDRA

Kvalitní pracovní oblečení patří ke každému kutilovi. Pracovní oblečení BRUDRA se vyznačuje nejenom svou kvalitou, českou výrobou, ale také pohodln ...


V oděvech od Brudry v létě bezpečně a při tom pohodlně 16  fotek

V oděvech od Brudry v létě bezpečně a při tom pohodlně

Zatímco pro volný čas, pohyb po městě nebo po pláži se v létě oblékáme lehce, v práci musí oděv splňovat požadavky na pohodlí i bezpečnost. A právě ...


Podzim vám zpříjemní vhodné oblečení 6  fotek

Podzim vám zpříjemní vhodné oblečení

Podzim přináší plískanice, ochlazení a časté deště. Ovšem mnozí z nás pracují i v těchto podmínkách venku a ani volný čas nechceme trávit pouze pod ...


Funkční prádlo Brudra by Jitex funguje! 6  fotek

Funkční prádlo Brudra by Jitex funguje!

Pracujete v extrémních klimatickým podmínkách a potřebujete být příjemně ochlazeni nebo naopak v zimě mít pocit sucha a tepla? Chystáte se na túru do ...


Ochranné oděvy a pomůcky od Brudry pro bezpečnou práci 12  fotek

Ochranné oděvy a pomůcky od Brudry pro bezpečnou práci

Kvalita a množství odvedené práce souvisí nejen se zručností, vybavením dobrými nástroji, ale také s vhodným pracovním oblečením a ochrannými pomůckam ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
1
Fiber Optics Technician Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 14.11.2019 16:09 angeleena
2
Nový kotel Energie, rozvody, TZB
Poslední příspěvek: 30.8.2019 10:27 Jan
1
Prosím o radu, co je tohle za podlahu Podlahy
Poslední příspěvek: 10.8.2019 07:51 Matěj
1
Stříška na komín Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 9.6.2019 09:58 Dalimil
2
Výběr pásové pily... Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.5.2019 17:54 Alena
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
1
"Hranaté okapy" Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 8.3.2019 08:33 Dalimil
10
Rekonstrukce apod. Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 28.10.2018 20:33 Mirek
3
Výměna kapajícího kohoutu Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 22.10.2018 19:17 Jakub
10
Rekonstrukce apod. Rekonstrukce
Poslední příspěvek: 28.10.2018 20:33 Mirek
5
Cena projektu na dřevostavbu Novostavby
Poslední příspěvek: 11.12.2016 07:41 Karel Kostr
4
čerpadlo na zatekajici sklep Stavební nářadí
Poslední příspěvek: 10.7.2018 11:38 Pavel S
4
Renovace taškových střech Střechy a komíny
Poslední příspěvek: 28.5.2018 11:54 Stanislav Pavelka
3
Výměna kapajícího kohoutu Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 22.10.2018 19:17 Jakub
3
Výběr žumpy Stavební materiály
Poslední příspěvek: 18.9.2018 11:47 Zuzana
2
PROSIM PORADTE Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 22.10.2018 19:03 Petra
2
Plíseň kam se podívám Zateplení, fasády a izolace
Poslední příspěvek: 27.5.2017 08:25 Věra
2
interiérové žaluzie Okna a dveře
Poslední příspěvek: 16.4.2019 11:06 Petr
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×