Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tepelná čerpadla od Regulus na FOR ARCH

Tepelná čerpadla od Regulus na FOR ARCH

Dovolujeme si vás pozvat na veletrhy FOR ARCH / FOR THERM, které se konají od 15. do 19. 9. 2015 na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Expozici Regulus naleznete v hale 4C (stánek 13). Představí tradiční úsporné technologie, inovované zemní tepelné čerpadlo EcoHeat s vysokým topným faktorem COP 5,55 a jako NOVINKU jednofázové tepelné čerpadlo.

reklama

Jednofázové tepelné čerpadlo vzduch/voda EcoAir 400

EcoAir 400 je parametrově srovnatelné s dosud nabízeným třífázovým čerpadlem stejné řady a je vhodné především pro spolupráci s fotovoltaickými elektrárnami.

Tepelná čerpadla vzduch/voda získávají energii z okolního vzduchu, i pokud venkovní teplota klesne na -15 °C, u nové řady EcoAir 400 až -22 °C. Energii získanou při nízké teplotě přečerpají na vyšší a předávají ji do otopné vody. Elektrická energie je spotřebovávána jen na pohon kompresoru a ventilátoru tepelného čerpadla. To tvoří přibližně třetinu energie, kterou vám tepelné čerpadlo dodá pro ohřev topné vody, zbývající energii získá z okolního vzduchu. Jejich spolehlivost a vynikající parametry jsou prověřeny mnoha tisíci instalací ročně v drsném severském klimatu.

Tepelné čerpadlo země/voda EcoHeat 400

EcoHeat 400 je extrémně tiché a vysoce efektivní. Vynikajícího topného faktoru - COP 5,5 – dosahuje díky nově vyvinutému chladícímu okruhu a velmi efektivnímu kompresoru.

Tepelná centrála v sobě koncentruje vše, co obsahuje domácí kotelna. Po snadném připojení k otopnému systému a vodovodu zajišťuje kompletní tepelné potřeby rodinného domu - topení, akumulaci topné vody, přípravu teplé vody pomocí tepelného čerpadla a vestavěného 9kW elektrického topného tělesa. Samozřejmostí je možnost připojit sluneční kolektory, dřevokotel, krbový výměník nebo jiné zdroje tepla. Kompaktní řešení vyniká minimálními tepelnými ztrátami a zabírá v domě málo místa. Centrála obsahuje řídící elektronickou jednotku, která řídí topný systém domu, přípravu teplé vody, chod tepelného čerpadla a krokově spíná elektrické topné těleso.

Prohlédnout si můžete také akumulační nádrže Regulus DUO P a DUO PR, které jsou přihlášené do soutěže GRAND PRIX.

Zajímáte se o dotační programy? V programu Nová zelená úsporám bude brzy vyhlášena nová kontinuální výzva, koncem roku by také měli být vyhlášeny první výzvy regionálních kotlíkových dotací. Naši specialisté Vám ochotně poradí jak na dotační programy a navrhnou Vám systém vytápění a ohřevu vody na míru s důrazem na maximální využití obnovitelných zdrojů.

Autor: Regulus (tisková zpráva), Pavla (foto)

Klíčová slova:


Související články

Ekologické vytápění: odpovědnost i úspora (1) 9  fotek

Ekologické vytápění: odpovědnost i úspora (1)

Regulus je specialista na teplo – a to hned dvakrát. Jednak podstatná část produkce společnosti směřuje k tomu, aby nám v našich domech bylo příjemně, ...


K čemu slouží fototermické sluneční kolektory 3  fotek

K čemu slouží fototermické sluneční kolektory

Před pár lety byl svět fascinován možností vyrábět elektřinu ze slunce pomocí fotovoltaických panelů a dokonce se podařilo prosadit v parlamentu vysok ...


Porovnání topných systémů Regulus 7  fotek

Porovnání topných systémů Regulus

Udělat správné rozhodnutí vzhledem k volbě topného systému v domě není vůbec jednoduché. Tepelná technika je často velice nákladná, stejně jako poříze ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×