Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Tipy na vánoční dekorace od čtenářů – fotogalerie

Tipy na vánoční dekorace od čtenářů – fotogalerie

Všechno jednou končí. Tolik příprav, shánění, honění a pak pár hodin a je vše za námi. Jedny Vánoce za námi, další před námi. Na ty nové si musíme ještě nějaký ten týden počkat, ale ty uplynulé si můžeme připomenout alespoň díky fotografiím. Naši čtenáři jsou opravdu šikovní a jejich vánoční výzdoba, svícny i adventní věnce stojí za zveřejnění.

reklama

Paní Hanka Bigasová použila pro své adventní věnce zelené svíčky, které se stávají středobodem pichlavého kruhu. Tyto výtvory potvrzují pravidlo, že v jednoduchosti je krása. Vánoční dekorace nemusí nutně hýřit barvami ani blýskavými ozdobami, přesto mohou vkusně zdobit štědrovečerní stůl.

Pan Pavel Janík se pochlubil svou fotografií na našem Facebooku. Věříme, že se našim čtenářům stanou inspirací netradiční dekorace z perníčků v podobě Betlému či svícnu, které na svých fotografiích zachytil. Za povšimnutí stojí i svícen ze skořice, na jehož výrobu mnoho materiálu nepotřebujete. Větvičky, celou skořici, provázek a drátek. A samozřejmě svíčky. A každý rok můžete vytvořit novou barevnou kombinaci.

U Janíků vánoční dekorace zdobí sušené ovoce. To si můžete připravit dopředu. Z jablkových slupek si vytvořte třeba růžičky, pomeranč, citron nebo mandarinku nakrájejte na plátky a dejte sušit. Dlouho před svátky budete mít provoněný byt. Dozdobte usušenými žaludy a borovými šiškami, které jste našli při své podzimní procházce v lese.

Odborné učiliště Kanina je učiliště internátního typu, které pracuje s dětmi s mentálním postižením již od roku 1964. Žáci v učebním oboru zahradnické práce vytvořili letos krásné adventní věnce a svícny. Dokazují, že šikovné ruce se najdou všude.

OU Kanina působí ve školství se specializací na žáky z dříve tzv. zvláštních a pomocných škol (dnes základních škol praktických a speciálních) a na žáky škol základních se speciálními vzdělávacími potřebami a specifickými poruchami učení, kteří ukončili ZŠ, i ti, kteří ukončili ZŠ v nižším ročníku. Ke studiu nabízí tyto učební obory: Zahradnické práce, Stravovací a ubytovací služby a Pečovatelské služby.

Všem autorům děkujeme a těšíme se, čím se nám pochlubíte příště třeba právě Vy! Pošlete své vánoční dekorace, svícny, věnce nebo třeba nazdobené stoly a stromky na e-mailovou adresu pavlina.wagnerova@ceskykutil.cz.

Přejeme našim čtenářům do nového roku především pevné zdraví, hodně kutilských úspěchů a ať do 1. ledna vykročíte tou správnou nohou.

Autor: Pavla (text a foto), čtenáři (foto a realizace)

Klíčová slova:


Související články

Ozvěny vánoc 3  fotek

Ozvěny vánoc

Stromečky už z většiny domácností zmizely a na vánoce zbyly hezké vzpomínky. Někteří z vás stihli zpracovat vánoční fotografie a pochlubit se nám v ...


Ozvěny vánoc od našich čtenářů a fanoušků 21  fotek

Ozvěny vánoc od našich čtenářů a fanoušků

Vánoční purpura už pomalu dovoněla a nový rok za chvíli převezme žezlo po tom loňském. Než stromečky a dekorace zmizí z vašich příbytků, možná se s ...


Ozvěny Vánoc z vašich e-mailů 13  fotek

Ozvěny Vánoc z vašich e-mailů

Milí čtenáři, v minulých ozvěnách jsme vás vyzvali, abyste nám poslali fotografie vašich vánočních dekorací. Dnes vám zaslané fotografie ukážeme...


Jak napravit zkažený žaludek po Vánocích? 6  fotek

Jak napravit zkažený žaludek po Vánocích?

Vědět, jak napravit zkažený žaludek, je v období Vánoc a oslav příchodu nového roku užitečné. Jde o náročné období, kde se jí spousta těžkého jídla ...


Polabské vánoční trhy 11  fotek

Polabské vánoční trhy

Vánoční trhy v Lysé nad Labem se tradičně konají od pátku do neděle v týdenním intervalu. Již první víkend od 1. do 3. prosince můžete nakoupit nad ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×