Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Štípačka na dřevo od Mountfieldu čeká právě na vás

Štípačka na dřevo od Mountfieldu čeká právě na vás
V poslední době je trendem vytápění dřevem. Je dostupné, cenově výhodné a navíc má tento typ vytápění - pokud jste majiteli krbu - ještě jeden efekt. Oheň dodává domovu příjemnou atmosféru. Takové krbové dřevo lze buď koupit naštípané, nebo přiložit ruku k dílu a zpracovat například přebytky z vaší zahrady pomocí štípačky na dřevo. A právě tu můžete vyhrát v nové soutěži, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s naším partnerem, firmou Mountfield.
reklama

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na
tři soutěžní otázky. Poté budete zařazeni do losování o
štípačku na dřevo od firmy Mountfield.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte také své jméno, příjmení, ulici s popisným číslem, obec, PSČ a e-mailovou adresu.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom
v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Dále souhlasíte s tím, že vaše údaje mohou být použity pro propagační účely Českého Kutila a partnerské firmy této soutěže. Děkujeme!

Odpovědi na níže uvedené otázky naleznete na www.mountfield.cz.

Cena, o kterou soutěžíte

Štípačka Powersplit 6t
Vertikální štípačka Powersplit 6t s tlakem 6 tun je určená ke zpracovávání velkých objemů dřeva. Konstrukce umožňuje štípat až 104 cm dlouhá polena. Je robustní, má celokovovou konstrukci, má tři polohy na štípání různých délek polen. Tu lze nastavit pouhou změnou polohy štípacího stolu. Umožňuje velmi efektivní, bezpečnou a pohodlnou práci. Větší síla na štípací klín (tlak 6 tun) dovoluje snadno zpracovávat i velmi tvrdé dřevo. Je ideálním pomocníkem ke štípání paliva do domácích kotlů, krbových kamen atd.

Termíny soutěže

Start: 25. 8. 2012
Uzávěrka: 1. 10. 2012
Slosování výherců: 3. 10. 2012
Zveřejnění výherců: 5. 10. 2012
Odeslání cen: nejpozději do 30. 10. 2012

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, firmy Mountfield a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhry nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Mountfield.
  • Po slosování bude cena výherci slavnostně předána osobně na prodejně, kterou si výherce vybere.
  • Cenu si výherce může odvézt sám, nebo odvoz zajistí firma Mountfield.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Mountfield působí na českém trhu od roku 1991 a je to největší specializovaný maloobchodní prodejce širokého sortimentu zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.V každém z 55 prodejních center je pro vás připravena rozsáhlá nabídka špičkové zahradní techniky od renomovaných domácích a zahraničních výrobců (z EU a USA). Vybrat si můžete z velkého množství nejrůznějších typů nadzemních i zapuštěných bazénů a příslušenství k nim. Dále vám nabízíme kvalitní dřevěný zahradní nábytek, motorové pily, sněhové frézy, krbová kamna, atd. S veškerým prodejním sortimentem se můžete seznámit v prodejních centrech nebo na webových stránkách.

Více informací naleznete na www.mountfield.cz.


Autor: Erika (text), Mountfield (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Sněhové frézy pro precizní úklid sněhu 8  fotek

Sněhové frézy pro precizní úklid sněhu

Sněhová fréza je součástí výbavy již většiny rodinných domů, ale využití má také při úklidu městských komunikací i příjezdových cest nejen v horský ...


Vyhrajte benzínovou motorovou pilu Oleo-Mac 2  fotek

Vyhrajte benzínovou motorovou pilu Oleo-Mac

Potřebujete si doplnit zásoby dříví na topení nebo pokácet strom na zahradě? Motorové pily jsou ideálním pomocníkem se širokou škálou využití. Pokud j ...


Skončila soutěž o štípačku od firmy Mountfield 3  fotek

Skončila soutěž o štípačku od firmy Mountfield

V poslední době je trendem vytápění dřevem. Je dostupné, cenově výhodné a navíc má tento typ vytápění - pokud jste majiteli krbu - ještě jeden efekt. ...


Výherce štípačky na dřevo od Mountfieldu 3  fotek

Výherce štípačky na dřevo od Mountfieldu

Měli jste zálusk na štípačku na dřevo od firmy Mountfield? Pokud jste správně odpovídali na tři soutěžní otázky, dostali jste se do losování o tuto za ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×