Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Stiebel Eltron vás zve na veletrh AQUA-THERM 2011

Stiebel Eltron vás zve na veletrh AQUA-THERM 2011
Společnost Stiebel Eltron s.r.o. vás zve k návštěvě mezinárodního veletrhu o vytápění AQUA-THERM Praha 2011, který se bude konat od 22. do 26. listopadu 2011 v pražském výstavním areálu Letňany. Expozici Stiebel Eltron naleznete v hale č. 2, stánek 228.
reklama

AQUA-THERM Praha 2011 je již 18. ročník mezinárodního odborného veletrhu vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky.

Na veletrhu Aqua-therm najdete největší koncentraci obchodníků a výrobců vytápění, ventilace, klimatizační, měřicí, regulační, sanitární a ekologické techniky v ČR. A nejen to - najdete inspiraci, rady i náměty jak uspořit. Pokud hledáte vhodný systém vytápění pro váš dům nebo chcete získat informace o nejnovějších trendech a technologiích v oboru TZB, určitě veletrh nezapomeňte navštívit.

Firma Stiebel Eltron vás seznámí se širokou nabídkou přístrojů na ohřev a vytápění, tepelných čerpadel, ventilačních jednotek, solárních panelů, kondenzační techniky a plynových kotlů.

Expozici firmy Stiebel Eltron najdete na stánku č.228 v hale 2.

Autor: Stiebel Eltron (text a foto)

Související články

Čerpadla Stiebel Eltron výhodněji 3  fotek

Čerpadla Stiebel Eltron výhodněji

Když techničtí nadšenci mluví o tom, jak jim funguje třeba zemní čerpadlo, svítí jim přitom oči. Mávají vám před nosem kalkulačkou a zaplavují vás tec ...


Jak topí elektřina v nízkoenergetických domech 4  fotek

Jak topí elektřina v nízkoenergetických domech

Když se řekne kabelová elektrická tepelná technika s odpovídající elektronickou regulací, ne každému bude hned jasné, o co jde. Pokud ale řekneme podl ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×