Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Stavební Infra hořák Meva

Stavební Infra hořák Meva

Při nahřívání běžným hořákem se občas stane, že se podklad při neopatrné manipulaci vypálí. Meva přichází s novinkou, kde vzniká při provozu sálavé teplo velké intenzity, takže nedochází ke styku plamene s podkladem. Stavební hořáky Infa jsou vhodné na izolatérské a asfaltérské práce menšího rozsahu. Jejich velkou výhodou je možnost použití ve vodorovné i svislé poloze.

reklama

Nová technologie INFRA hořáků nabízí šetrný a ekologický způsob ohřevu. Oproti klasickému ohřevu plamenem fungují hořáky na principu infrazáření. Účinnost takového způsobu je až 80 %. Snižuje spotřebu propan-butanu o 50 %, čímž ušetří náklady na samotnou práci. Spalování probíhá na žáruvzdorné mřížce. Snižuje riziko popálení, práce s hořákem je bezpečnější.

Využití hořáků v praxi:

INFRA hořáky využijete k celé řadě prací na poloprofesionální i profesionální úrovni. Díky svislé poloze jsou vhodné například k vysušování nehořlavých stěn. Samozřejmostí je lepení asfaltových krytin, ale i výhřev výtluků na silnici či ohřev asfaltových směsí. S INFRA hořáky můžete bezpečnějším způsobem opalovat barvy, aniž byste narušili podklad, jako tomu bylo při opalování plamenem. Jsou vhodné k temperování prostoru či předehřevu litiny při svařování. Lze s nimi vypalovat travní porost ve spárách a makadamových plochách i na velkých prostorách. Hodí se i dezinfekci ploch slepičáren a zeminy.

INFRA hořák 11 - 25 kW

Hořák lze použít jednoduchým způsobem ve svislé i vodorovné poloze. Manipulace s ním je oproti práci s plamenem bezpečnější, snižuje riziko popálení.

Rampový INFRAHOŘÁK 100 kW

Rampový INFRAHOŘÁK lze použít s propanubtanovou lahví. Tento způsob uvítáte při odstraňování trávy a plevelů ze zámkové dlažby na příjezdové cestě před domem i na parkovišti. Nebudete muset přenášet bombu z místa na místo, díky širšímu záběru bude i velká plocha rychleji vyčištěná.

INFRA kotel 25 kW

Infra záření se dá využít i při velkokapacitním ohřevu asfaltové směsi. Snižuje spotřebu propan-butanu až o 50 %, naopak zvýší účinnost o 80 %, je tedy šetrnější nejen k životnímu prostředí, ale také k navyšování nákladů na práci.

INFRA hořák na IPU

Při použití hořáku s plamenem docházelo k nerovnoměrnému ohřevu asfaltové lepenky. Než se nahřeje jedna strana, druhá již vychladne. Také množství nahřáté plochy byla omezená. Díky bezplamennému spalování propan-butanu na žáruvzdorné mřížce je při lepení asfaltových pásů zajištěn rovnoměrný ohřev po celé šířce lepenky.

Více se dozvíte na www.mevagasproducts.com.

Autor: Pavla (text), Meva (text a foto)

Související články

Grilování chutné i bezpečné 9  fotek

Grilování chutné i bezpečné

Za dveřmi je léto a dovolené. Když je dostatek času a příznivé počasí, proč si nepochutnat na grilovaných pokrmech? Až do babího léta nebo brzkého pod ...


Hořáky a kartuše 11  fotek

Hořáky a kartuše

Ve výbavě kutilů by neměly chybět ani produkty, vyžadující k provozu kartuše na propan-butan, které kromě domácích prací umožní také provozovat turis ...


Jak na okenní rámy 5  fotek

Jak na okenní rámy

Pokud dostala v zimě naše okna zabrat a barva z nich prýská, opravíme je. Budou lépe vypadat, ale hlavně zabráníme jejich dalšímu chátrání: do každé p ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
4
čerpadlo na zatekajici sklep Stavební nářadí
Poslední příspěvek: 10.7.2018 11:38 Pavel S
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
0
Schodiště do roubenky Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Tomáš Kocurek
0
stínění Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Milos novy
0
položení betonové dlažby Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 30.11.-0001 00:00 Josef Kudlič
0
4
čerpadlo na zatekajici sklep Stavební nářadí
Poslední příspěvek: 10.7.2018 11:38 Pavel S
2
Stavební folie Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 11.1.2017 21:35 luk fjsk
1
Zateplení ploché střechy Stavba a rekonstrukce
Poslední příspěvek: 8.8.2017 18:54 Michal Mervart
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×