Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost USby Vás zve na veletrh Moderní vytápění

Společnost USby Vás zve na veletrh Moderní vytápění
Společnost USby vás srdečně zve k návštěvě 6. ročníku mezinárodního veletrhu Moderní vytápění, který se koná 24. 2. - 27. 2. 2011 na Výstavišti v pražských Holešovicích. Budeme se na vás těšit u stánku č. 1B34.
reklama

Na letošním již 6. ročníku mezinárodního veletrhu moderního vytápění a úspor energií představí vystavující společnosti návštěvníkům nejen osvědčené produkty, ale také mnoho produktových novinek, které si připravili pro rok 2011.

O společnosti USby

Společnost USby s.r.o. jako oficiální distributor produktů rakouského výrobce Infrarot Heizsysteme GmbH do České republiky zajišťuje kompletní služby výhradně spojené s návrhem, distribucí a instalací infratopení Wellina.

USby chce přinášet svým zákazníkům pouze ten nejkvalitnější produkt a služby na trhu. Tomuto cíli podřídila celou činnost a infrapanely Wellina a profesionální prodejci jí umožňují dosažení tohoto náročného cíle. Trvalé získávání zkušeností a znalostí z oblasti infravytápění a školení obchodních zástupců zaručují zákazníkům maximální spokojenost s infratopením Wellina.

Více informací na www.usby.cz.

Autor: USby s.r.o. (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×