Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost PRESBETON Nova Vás zve na veletrh FOR ARCH 2012

Společnost PRESBETON Nova Vás zve na veletrh FOR ARCH 2012
V letošním roce budete moci na stavebním veletrhu FOR ARCH 2012, který se koná od 18. 9. do 22. 9. 2012 na výstavišti PVA v Praze - Letňany, navštívit stánek společnosti PRESBETON Nova. Na ploše 140 m2 představíme zejména novinky letošní sezony. Další výrobky uvidíte v prezentačních stojanech na venkovních plochách. Těšíme se na vaši návštěvu u stánku A7 v hale č. 5.
reklama

Návrh expozice jsme svěřili do rukou skutečným profesionálům, proto se můžete těšit na opravdu originální stánek, který bude doplněn našimi výrobky. Velkoformátová dlažba MONUME zaujme ty, kteří mají rádi moderní design a rychlou pokládku. Naopak příznivci tradičních materiálů jistě ocení dlažbu DAREA, která má na povrchu reliéf dřeva. A víc už nebudeme prozrazovat, nechte se překvapit a přijďte si prohlédnout expozici PRESBETON v Hale 5 (5A07). Třeba právě u nás si vyberete dlažbu nebo jiný betonový prvek pro vaši stavbu.

www.presbeton.cz

Autor: PRESBETON Nova, s. r. o. (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×