Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost CEMEX vás zve na veletrh FOR ARCH

Společnost CEMEX vás zve na veletrh FOR ARCH

Ve dnech 18. – 22. září 2018 se v pražských Letňanech koná již 19. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH. Ke stálicím mezi vystavovateli patří i společnost CEMEX. Letos její stánek s číslem 15 naleznete v hale 1, v sektoru D.

reklama

Největší stavební veletrh FOR ARCH otevře své brány pro návštěvníky v úterý 18. září 2018. Stejně jako každý rok se na veletrhu budete moci seznámit s novinkami ve stavebnictví. Své přední místo zde mají špičky v oboru – přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci oborů úzce souvisejících se stavebnictvím.

Společnost CEMEX je nadnárodní společnost, která nejen na českém trhu patří mezi přední dodavatele kameniva, cementu, betonových směsí, silničních vozovek a podlahových směsí.

Určitě tedy nezapomeňte navštívit její stánek s číslem 15, v hale 1, sektoru D. Jakékoliv otázky a dotazy z oblasti cementových a anhydritových litých podlah vám rádi zodpoví odborníci ze společnosti CEMEX.

Autor: Cemex (tisková zpráva)

Klíčová slova:


Související články

Dobrým vykročením je základová deska na klíč 6  fotek

Dobrým vykročením je základová deska na klíč

Začátek roku je vždy obdobím, kdy se s novými silami vrháme do nových projektů, třeba i do stavby nového domu. Základy jsou prvním a zásadním stave ...


Jak připravit stavbu na provádění litých potěrů 1  fotek

Jak připravit stavbu na provádění litých potěrů

Jak položit podlahovou krytinu má mnohý kutil nastudováno. Přípravu hrubého podkladu pro nosnou podlahovou vrstvu zvládneme na stavbě zřejmě také s ...


Jak vybrat litý podlahový potěr 6  fotek

Jak vybrat litý podlahový potěr

Podlahové potěry jsou neodmyslitelnou součástí většiny podlahových skladeb, v nichž tvoří nosnou plochu pod finální nášlapnou vrstvu. Jsou na ně kl ...


reklama
reklama

reklama
Diskuze kutilů
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×