Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Akce Stiebel Eltron

Akce Stiebel Eltron
Firma Stiebel Eltron pro vás připravila speciální nabídku sestavy tepelného čerpadla země-voda a solárního SETu. Zakoupíte-li si tepelné čerpadlo Stiebel Eltron řady WPF, získáte k němu solární SET v hodnotě až 107 000 korun zdarma.
reklama

Uvažujete-li o instalaci tepelného čerpadla, využijte této výjimečné nabídky komplexního řešení ve značkové kvalitě a za mimořádně výhodnou cenu.

Akce je množstevně omezena, rezervujte si proto sestavu NEZÁVAZNĚ na adrese http://poptavka.stiebel-eltron.cz/akce-wpf-sol-set-2010 nebo písemně na adrese: Stiebel Eltron spol.s r.o., K Hájům 946, 155 00 Praha 5. Po registraci se s vámi firma spojí a projedná detailní podmínky vaší instalace.

Vzhledem k limitovaným počtům bude firma plnit pouze rezervované zakázky. Zařízení smí montovat pouze vyškolené montážní firmy, které vám z vašeho okolí Stiebel Eltron rád doporučí. Akci lze přihlásit do dotačního programu Zelená úsporám a výrazně tak zvýhodnit vaši investici.

Více informací na www.stiebel-eltron.cz.

Autor: Stiebel Eltron, s.r.o., (text a foto)

Související články

Nová tepelná čerpadla 3  fotek

Nová tepelná čerpadla

Podobně jako tomu bylo u panelových bytů, ani současné rodinné domky neplýtvají prostorem. Je to dáno jednak častou absencí podsklepení, jednak celkov ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×