Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Společnost Tondach uspořádala dobročinnou aukci

Společnost Tondach uspořádala dobročinnou aukci
Pro většinu z nás je pojmenování Tondach synonymem pro dobrou střechu, krytinu a střešní doplňky. Pro děti, které neměly zatím v životě moc štěstí, je Tondach pomocníkem, protože prostředků na to, jak jejich osud alespoň o trošinku vylepšit, není nikdy dost.
reklama

Na svém webu zjara společnost Tondach uspořádala dobročinnou aukci keramických miniatur sovy pálené, která patří do jejího sortimentu střešních ozdob. Děti z dětských domovů v Boršově nad Vltavou, Lipové u Šluknova, pražských Dolních Počernicích, Přerově a ústecké čtvrti Střekov režné plastiky dotvořily nejčastěji nátěrem engobou. Sovy se pak vypálily a po deseti nejpovedenějších z každého domova bylo nabídnuto v internetové aukci. Získané peníze se vrací zpět do dětských domovů.

Zoo Ústí nad Labem, Zoo Sv. Kopeček Olomouc

Kdo „dobročinnou sovu“ úspěšně vydražil, získal kromě uspokojení z toho, že pomohl dobré věci i slevu na novou střechu, a to podle výše vydražené částky, do tisícikoruny to bylo deset procent, do pěti tisíc dvacet procent a za vyšší částku dokonce třicetiprocentní sleva. A jednotlivé dětské domovy dostaly navíc poukaz 33 000 Kč na nákup nové či renovaci původní střechy.

Zoo Hluboká nad Vltavou, Dětský domov Přerov
DD Lipová u Šluknova

Celkem se z aukce získalo 39 800 korun a nejvýš byla vydražena sova ze Střekova – její nový majitel získal i slíbenou třicetiprocentní slevu na novou krytinu. A proč má poukaz na střechu pro DD hodnotu právě 33 000 korun? Třiatřicet let totiž trvá záruka All inclusive, kterou Tondach na své vyrobky poskytuje.

Více na www.tondach.cz.

Autor: Jiří Jan a Tondach (text), Tondach (foto)

Související články

Střecha nejvíce trpí v zimě, jak ji připravit? 9  fotek

Střecha nejvíce trpí v zimě, jak ji připravit?

S příchodem prvních mrazíků a vloček je jasné, že se nezadržitelně blíží zima. A s ní možná i pořádná sněhová nadílka. Na to je nutné připravit nejen ...


Netradiční střešní duo tašky na FOR ARCHu 4  fotek

Netradiční střešní duo tašky na FOR ARCHu

Novinkou na stavebním veletrhu v pražských Letňanech bude pálená taška Samba 11 v povrchové úpravě engoba duo. Povrchové úpravy engoba a glazury jsou ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×