Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěžte s Cemixem o fanouškovské tričko medailisty z Ria Josefa Dostála

Soutěžte s Cemixem o fanouškovské tričko medailisty z Ria Josefa Dostála

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří na českém trhu dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. V touze držet se na špici je jí blízký jeden z nejúspěšnějších sportovců z Ria, dvojnásobný olympijský medailista Josef Dostál. Cemix českého kajakáře podporuje již několik let a jejich vzájemná spolupráce nese vytoužené ovoce. Rychlokanoista Josef Dostál nosí hrdě značku Cemix a závodí s lodí v barvách výrobce. Pro všechny kutily, kteří mají rádi sport a mají soutěživého ducha, je připravena hra o 10 fanouškovských triček „by Josef Dostál“.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o 10 fanouškovských triček, které společnost LB Cemix nechala vyrobit na podporu sportovce Josefa Dostála.
Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.
Zasláním těchto údajů nám dáváte souhlas k využití pro marketingové účely Českého kutila.cz a partnera soutěže a zároveň abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Děkujeme!
Správné odpovědi na soutěžní otázky naleznete na www.cemix.cz a www.spickovezatepleni.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. - 10. místo: Fanouškovské tričko „by Josef Dostál“.

Jedná se o limitovanou sérii triček s kresbou, kterou pro Cemix namaloval známý kreslíř Luděk Bárta.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 12. 9. 2016
Uzávěrka: 12. 10. 2016
Slosování výherce: 13. 10. 2016
Zveřejnění výherce: 18. 10. 2016
Odeslání cen: nejpozději do 18. 11. 2016

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, LB Cemix a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti CeskyKutil.cz.
  • Výhry odesílá LB Cemix.

Podmínky soutěže

O partnerovi soutěže

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří mezi přední výrobce stavebních hmot na českém trhu. Je jedním z prvních výrobců suchých omítkových a maltových směsí v České republice a na českém stavebním trhu působí více než dvě dekády.

Sortiment stavebních hmot představuje téměř 200 druhů balených a volně ložených materiálů v produktových skupinách nabízejících zdicí malty, omítkové směsi, tepelněizolační a lehčené omítky a malty, šlechtěné strukturované minerální a pastovité omítky i mozaikové omítky, dále lepidla na keramiku a zateplovací systémy, spárovací hmoty, cementové potěry, lité podlahové hmoty, samonivelační stěrky, sanační a odvlhčovací omítky, fasádní barvy, penetrace a v neposlední řadě stavební chemii.

Produkty značky Cemix jsou nabízeny ve formě moderních systémových řad umožňujících kvalitní řešení potřeb současného profesionálního stavebnictví, od hrubé stavby až po finální úpravy. Společnost se dále zaměřuje na kvalitní nabídku zateplovacích systémů, které splňují ta nejpřísnější kritéria evropských směrnic.


Autor: Pavla (text), LB Cemix (text a foto)

Klíčová slova:

Související články

Aplikace sanačních omítek Cemix 11  fotek

Aplikace sanačních omítek Cemix

Sanační omítky po rozmíchání s vodou vytvoří ve své struktuře velké množství vzduchových pórů odvádějících vlhkost ve formě vodní páry ze zdiva do oko ...


Výherci fanouškovských triček medailisty z Ria Josefa Dostála 2  fotek

Výherci fanouškovských triček medailisty z Ria Josefa Dostála

Společnost LB Cemix, s.r.o. patří na českém trhu dlouhodobě mezi přední výrobce stavebních hmot a dodavatele certifikovaných zateplovacích systémů. ...


Hliněné omítky v praxi aneb 6 kroků ke zdravé omítce 11  fotek

Hliněné omítky v praxi aneb 6 kroků ke zdravé omítce

Hliněné omítky si získávají stále více příznivců a využívají je nejen stavebníci u nových staveb, ale také při rekonstrukcích. Mnoho stavebníků si ...


Nová bílá lepidla na keramiku 3  fotek

Nová bílá lepidla na keramiku

Cemix každoročně inovuje svůj sortiment, a tak se i letos objeví řada novinek - vylepšené technické parametry a zpracovatelské vlastnosti již zaved ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×