Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěžte o speciální olej na venkovní terasy Woodprotector

Soutěžte o speciální olej na venkovní terasy Woodprotector

Každá terasa a zejména ta dřevěná, potřebuje speciální péči. Jedině tak je zajištěna její dlouhá životnost a krása dřeva. Terasy, ale i další venkovní dřevěné povrchy jako zahradní nábytek, pergoly, altány, dřevěné fasády apod. je vhodné ošetřit ochrannou vrstvou, která dřevo chrání proti pronikání vlhkosti a další degradaci. Ochranná vrstva navíc zdůrazní krásnou kresbu dřeva a dodá mu na omak velmi příjemný povrch. Pokud navíc vlastníte terasu nebo zahradní nábytek z exotického dřeva, pak toto platí dvojnásob. Na ošetření exotických dřevin je vhodné použít speciální přípravky určené právě pro tento typ dřevin. Takovým je i speciální ochranný olej Woodprotector od společnosti Acolor. O ten máte nyní možnost si zasoutěžit. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a mít trochu štěstí.

reklama

Co je vaším úkolem?

Vaším úkolem v této soutěži bude odpovědět správně na tři soutěžní otázky.
Poté budete zařazeni do losování o speciální olej na ošetření exotického dřeva Woodprotector od společnosti Acolor.

Při vyplňování soutěžního formuláře připojte jméno, svou adresu s popisným číslem, obec, PSČ, e-mail a telefonní kontakt.

Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno a obec na našich internetových stránkách. Tyto údaje budou použity pouze pro účely soutěže a po jejím ukončení a vyhlášení výherců budou smazány. Děkujeme!


Správné odpovědi naleznete na stránkách na www.acolor.cz.

Ceny, o které soutěžíte

1. cena: Woodprotector 1 x 5 litrů + štětec

Speciální olej na venkovní terasy z exotických druhů dřeva. Proniká hluboko do dřeva. Není vhodný na smrk, borovici, dub, buk a jiné. Woodprotector má za mokra lepší protiskluzné vlastnosti než za sucha.

Ceny, o které soutěžíte

2. cena: Woodprotector 3 x 1 litr + štětec

Speciální olej na venkovní terasy z exotických druhů dřeva. Proniká hluboko do dřeva. Není vhodný na smrk, borovici, dub, buk a jiné. Woodprotector má za mokra lepší protiskluzné vlastnosti než za sucha.

Ceny, o které soutěžíte

3. cena: Woodprotector 1 litr + štětec

Speciální olej na venkovní terasy z exotických druhů dřeva. Proniká hluboko do dřeva. Není vhodný na smrk, borovici, dub, buk a jiné. Woodprotector má za mokra lepší protiskluzné vlastnosti než za sucha.

Ceny, o které soutěžíte

Termíny soutěže

Start: 11. 04. 2019
Uzávěrka: 12. 05. 2019
Slosování výherce: 13. 05. 2019
Zveřejnění výherce: 15. 05. 2019
Odeslání cen: nejpozději do 15. 06. 2019

Podmínky soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit pouze jednou.
  • Pracovníci a spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz, Acolor a jejich rodinní příslušníci jsou z účasti v soutěži vyloučeni.
  • Do slosování se dostanou pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na všechny tři soutěžní otázky.
  • Výhru nelze vyplatit v hotovosti.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit.
  • Po slosování budou ceny výhercům zaslány poštou.
  • Výherce bude vylosován odbornou porotou společnosti Acolor.
  • Ceny odesílá společnost Acolor.

O partnerovi soutěže

Společnost Acolor se specializuje na prodej materiálů určených pro povrchovou úpravu dřeva.

Společnost byla založena 31.10.1995 a již od počátku spolupracovala s firmou ing. EgonWildschek - Rakousko - barvy, laky a mořidla, dále pak s fimou Naxoflex - brusiva, Wedevag- laky a mořidla Svedo- tmely Ages- všechny tři fimy jsou ze Švédska. Zákazníky Acoloru jsou firmy vyrábějící pro IKEA -např., Interier Praha, Jitona, Dřevotvar, Ton, Stavbyt, Intea, Jospo, Elektroduha atd. Následnými změnami v nábytkářském průmyslu se Acolor začali více zabývat prodejem i pro menší truhlářské výroby a společnost začala budovat i obchodní síť .

Další změnou ve vývoji bylo vytvoření zastoupení pro firmu PattynVernissen - CIRANOVA. Do prodeje byly zařazeny oleje, vosky a šelaky. Tím byl doplněn sortiment materiálů pro povrchovou úpravu dřeva. Současný sortiment pokrývá veškerou poptávku po materiálech pro povrchovou úpravu dřeva všech typů povrchů, které se vyrábějí v Evropě.


Autor: Andrea (text), Acolor (foto)

Klíčová slova:

Související články

Výherci speciálního oleje na venkovní terasy Woodprotector 4  fotek

Výherci speciálního oleje na venkovní terasy Woodprotector

Každá terasa a zejména ta dřevěná, potřebuje speciální péči. Jedině tak je zajištěna její dlouhá životnost a krása dřeva. Terasy, ale i další venko ...


Čím ošetřit přírodní i umělý kámen? 8  fotek

Čím ošetřit přírodní i umělý kámen?

Není nad krásný nový kamenný chodník či terasu. A co takhle kamenné prvky v zahradě? Jenže bohužel vlivem počasí tento materiál nezůstane dlouho pě ...


Jak chránit terasu z kompozitu 6  fotek

Jak chránit terasu z kompozitu

Když společnost Acolor nabídla uživatelům prostředek na ochranu kamene Horsemen Stone Care, vyřešila spoustě lidem problémy s materiály, které obvykle ...


Jak správně postupovat při broušení dřeva? 5  fotek

Jak správně postupovat při broušení dřeva?

Broušení dřeva je rozhodující při povrchové úpravě dřeva, lak či vosk nebo olej či lazura jsou pouze završením celého procesu. Pokud tedy není proc ...


Jak zkrášlovat a chránit dřevo 5  fotek

Jak zkrášlovat a chránit dřevo

Všichni si přejeme, aby dřevěný nábytek, používaný v bytech i venku, vydržel dlouho pěkný. Stejně tak trámy, podlahy, ploty, terasy, pergoly a podo ...


Natřete židli voskem a bude jako nová 25  fotek

Natřete židli voskem a bude jako nová

Barva nebo hezká lazura a mohla by být krásná židlička v selském stylu. Přesně to mě napadlo, když jsem na půdě u tety našla trochu ošuntělou dětskou ...


Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×