Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/zarijove-kolo-souteze-kdo-foti-vyhrava-skoncilo): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Zářijové kolo soutěže „Kdo fotí, vyhrává...“ skončilo - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Zářijové kolo soutěže „Kdo fotí, vyhrává...“ skončilo

Zářijové kolo soutěže „Kdo fotí, vyhrává...“ skončilo
V červenci 2008 byla ve spolupráci se společností Fujifilm CZ, s.r.o. vyhlášena fotografická soutěž. Zářijové kolo, ve kterém jste nám posílali fotografie vašich pergol, již skončilo. Nyní se s námi můžete podívat na fotografie, které jste nám poslali do soutěže. Před námi jsou ještě další 4 kola a vy máte stále šanci vyhrát některou z věcných cen od společnosti Fujifilm.
reklama

Ačkoli zářijové kolo skončilo, stále máte spoustu možností posílat nám do soutěže fotografie. V měsíci říjnu budou tématem vaše bazény, v listopadu dětská hřiště a v prosinci to budou fotografie z vašeho grilování. V lednu se pak budeme těšit na vaše fotografie na téma antikutil.

Namátkou vybíráme ze zaslaných fotografií

Všechny fotografie zaslané do zářijového kola soutěže si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Kdy proběhne slosování

Výherce zářijového kola bude vybrán odbornou porotou společnosti FUJIFILM a zveřejněn do 5. 10. 2008.

Cena, o kterou jste soutěžili

Podvodní fotoaparát a sada DVD

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.

Autor: Milka (text), PePa (text a foto), zp (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×