Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/vyherci-souteze-o-natur-system-znacky-ceys): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Výherci soutěže o Natur System značky Ceys - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže o Natur System značky Ceys

Výherci soutěže o Natur System značky Ceys
Ze všech fotografií, které jste zaslali do soutěže o Natur System značky Ceys, vybrala odborná porota společnosti Marca CZ pět výherců. Podívejte se, zda mezi nimi nejste právě vy!
reklama

Dne 5. 3. 2008 jsme ve spolupráci s firmou Marca CZ vyhlásili soutěž o Natur System, do které jsme posílali fotografie vašich zamlžených oken, vlhkých zdí a plísní. Tato soutěž dne 31. 3. 2008 skončila.

Ze všech zaslaných fotografií vybrala odborná porota společnosti Marca CZ pět výherců Natur Systemu.

Výherci soutěže

  • Čejková Lenka, Strakonice
  • Dulínek Rostislav, Zlaté Hory
  • Franců Romana, Žlutice
  • Šajtar Libor, Studénka
  • Vokálková Jindra, Praha

A toto jsou vítězné fotografie

Od paní Lenky Čejkové ze Strakonic:

Od pana Rostislava Dulínka ze Zlatých Hor:

Od paní Romany Franců ze Žlutice:

Od pana Libora Šajtara ze Studénky:

Od paní Jindry Vokálkové z Prahy:

Cena, o kterou jste soutěžili

Natur System od společnosti Marca CZ je pohlcovač vlhkosti, který odstraňuje přebytečnou vlhkost z ovzduší a tím zabraňuje vytváření plísní, zápachu, vlhkých skvrn na zdech či vlhnutí textilií. Pracuje na principu absorpce vlhkosti pomocí hygroskopické náplně, takže není potřeba žádného zdroje elektřiny a je možné nechat vysoušeč stát kdekoli bez nutnosti hlídání, kdy ho zapnout či vypnout. Pohlcovač vlhkosti je dostupný v modrobílé nebo bílostříbřité barvě.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.

Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: Milka (text ), sk a autoři (foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×