Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/vyherci-souteze-dremel-pod-stromecek): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Výherci soutěže Dremel pod stromeček - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci soutěže Dremel pod stromeček

Výherci soutěže Dremel pod stromeček
V říjnu tohoto roku jsme vyhlásili ve spolupráci s firmou DREMEL soutěž o tři hodnotné ceny firmy DREMEL. Posílali jste fotografie svých dílen a pracovních koutů. Ze všech došlých fotografií vybrala odborná porota firmy DREMEL tři výherce. Podívejte se, zda mezi nimi nejste také vy!
reklama

Soutěž o tři hodnotné ceny firmy DREMEL, kterou jsme ve spolupráci s firmou DREMEL vyhlásili 23. října tohoto roku, skončila 15. 12. 2007.

Fotografovali jste své dílny a pracovní kouty a zasílali fotografie. Všem zúčastněným za zaslané fotografie děkujeme. Ze všech došlých fotografií vybrala odborná porota firmy DREMEL tři výherce.

Výherci soutěže

1. místo: Alexandr Lučok, Praha

2. místo: Miroslav Matyáš, Třebíč

3. místo: Vladimíra Šajtarová, Studénka

A toto jsou vítězné fotografie

1. místo

2. místo

3. místo

Výhra

1. cena – Vánoční KIT 300

2. cenaDREMEL® Stylus™ Lithium-Ion ve speciálním balení

3. cena – Univerzální plynová páječka Dremel VersaTip

Informace o partnerovi soutěže

Logo Dremel

Rotační nářadí firmy DREMEL využívají spotřebitelé pro pohodlnou kreativní práci v domácnosti, dílnách, na zahradě či v autě. DREMEL dnes vyrábí nástroje na elektrický i akumulátorový pohon pro hobby i profesionální použití. K dostání je také více než 150 druhů příslušenství a přídavného zařízení. Uplatnění najde v dílnách klenotnických, zlatnických, modelářských, puškařských, sklářských, truhlářských či nástrojařských. Rotační nářadí již není závislé na napájení z elektrické sítě, ale může být poháněno i z akumulátorových článků technologie Li-Ion. DREMEL svou celosvětovou působnost potvrdil vstupem do Formule 1, jako partner teamu SPYKER.

Více informací o firmě DREMEL a jejích výrobcích naleznete na www.dremel.cz.

Autor: Milka (text), Dremel a autoři (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×