Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/vyherci-3-kola-souteze-o-vstupenky-na-veletrh-drevostavby-2009): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Výherci 3. kola soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009 - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherci 3. kola soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009

Výherci 3. kola soutěže o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009
Již třetí týden probíhá soutěž o vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009. Pokud jste správně odpověděli na všechny tři soutěžní otázky, pak vás jistě zajímá, jestli jste mezi 25 vylosovanými šťastlivci, kteří obdrží od společnosti Terinvest každý po 2 kusech vstupenek na tento zajímavý veletrh.
reklama

Cena, o kterou soutěžíte

Každý výherce získá 2 vstupenky na veletrh Dřevostavby 2009, který bude probíhat od 26. 2. 2009 do 1. 3. 2009 v Praze-Letňanech.

Výherci 3. kola soutěže

Benedikt František, Klášterec nad Ohří 1
Bittnerová Věra, Praha 10
Čermáková Renata, Praha 3
Doležalová Jana, Rakovník
Effenberger Petr, Praha 8
Filipová Tereza, Pardubice
Hospes Ivan, Neratovice
Hrdlička Tomáš, Praskolesy
Chrpová Lenka, Ústí nad Labem
Kholodinskaia Liuda, Praha 10
Klosová Michaela, Praha 9
Kohoutova Monika, Roztoky u Prahy
Krejčí Jan, Brno
Kuželová Miroslava, Chvalčov
Linhartová Vlasta, Praha 9 Miškovice
Ondráček Pavel, Zákolany
Pelcová Petra, Litvínov
Petrásek Antonín, České Budějovice
Řepíková Anna, Horoměřice
Suková Ladislava, Litoměřice
Svacinova Alena, Praha 10 Malešice
Tachecí Jaroslav, Praha 6
Vácha Vratislav, Brandýsek
Wastl Ivan, Jihlava
Yosyfovych Dmytro, Praha 10

Informace o partnerovi soutěže

Hlavním předmětem podnikání společnosti Terinvest, spol. s r.o. je pořádání veletrhů a výstav. Mezi její další podnikatelské aktivity patří reklamní činnost, pronájem mobilních hal a párty stanů, zprostředkovatelská činnost v oblasti služeb, marketing, pořádání kongresů, vydavatelství, produkční činnost, elektroinstalační a vodoinstalační práce a provádění staveb.

Společnost Terinvest, spol. s r.o. byla založena v roce 1991. Prvním zrealizovaným projektem byl již na jaře téhož roku veletrh sportovních potřeb a módy pro volný čas Sport Prague. První veletrhy byly pořádány v Praze v Paláci kultury, kde se uskutečnila řada důležitých projektů, jako je například jeden z největších veletrhů elektrotechniky a elektroniky Amper. V roce 1996 začal Terinvest, spol. s r.o. budovat za podpory Magistrátu hlavního města Prahy veletržní areál na Strahově a během čtyř let se zde uskutečnily další úspěšné projekty. V průběhu tohoto období byla založena i pobočka firmy Terinvest, spol. s r. o. v Ostravě, kde se v Paláci kultury a sportu Vítkovice konaly ročně v průměru 4 veletrhy, které doplňovaly akce pořádané v Praze. Od roku 2000 organizoval Terinvest, spol. s r.o. své akce po tři veletržní sezóny na Výstavišti Praha - Holešovice. Od podzimu roku 2001 společnost nově pořádá své veletrhy a výstavy v Pražském veletržním areálu Letňany (PVA), kde se zároveň stala i spolumajitelem servisní společnosti PVA servis, s.r.o., která areál provozuje a spravuje.

Více informací naleznete na www.terinvest.com nebo na www.idrevostavby.cz.

Autor: Erika (text), Terinvest (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×