Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/vyherce-srpnoveho-kola-souteze-kdo-foti-vyhrava): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Výherce srpnového kola soutěže „Kdo fotí, vyhrává...“ - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce srpnového kola soutěže „Kdo fotí, vyhrává...“

Výherce srpnového kola soutěže „Kdo fotí, vyhrává...“
V červenci 2008 bylo spuštěno první kolo fotografické soutěže pořádané ve spolupráci s naším partnerem, společností Fujifilm. Tématem tohoto prvního kola byly Vaše rozkvetlé zahrady, terasy a balkóny. Odborná porota společnosti Fujifilm vybrala z fotografií výherce a nyní se také Vy můžete podívat, zda jste se jím nestali právě Vy.
reklama

Cena, o kterou jste soutěžili

V měsíci srpnu jste soutěžili o tento fotoaparát Z20fd zelené barvy:

Výherce soutěže

Odborná porota společnosti Fujifilm vybrala z fotografií zaslaných na téma "Vaše rozkvetlé zahrady, terasy a balkóny" fotografie paní Pavly Doležalové z Uničova.

Pokud jste nevyhráli, nemusíte zoufat. Soutěž pokračuje dalšími koly. Stačí podívat se na stránku soutěže a můžete pilně fotit a posílat fotografie. Máme však na Vás jednu prosbu – fotografie k jednotlivým tématům posílejte až v ten měsíc, kdy je téma vyhlášeno.

Pro připomenutí zrekapitulujme témata jednotlivých kol dle měsíců:
Září – Pergola
Říjen – Bazén
Listopad – Dětské hřiště
Prosinec – Grilování
Leden – Antikutil

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.

Autor: Milka (text), Fujifilm (text a foto), výherce (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×