Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/vyherce-lednoveho-kola-souteze-kdo-foti-vyhrava): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Výherce lednového kola soutěže Kdo fotí, vyhrává... - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Výherce lednového kola soutěže Kdo fotí, vyhrává...

Výherce lednového kola soutěže Kdo fotí, vyhrává...
V lednu 2009 proběhlo poslední kolo soutěže, kterou jsme pořádali ve spolupráci s naším partnerem, společností Fujifilm CZ, s.r.o. Tématem tohoto šestého kola byl „antikutil“. Na vítěznou fotografii, kterou vylosovala odborná porota společnosti Fujifilm, se nyní můžete podívat i Vy!
reklama

Cena, o kterou jste soutěžili

Fotoaparát Fujifilm FinePix A850

Výherce soutěže

Odborná porota společnosti Fujifilm vybrala z fotografií zaslaných na téma „antikutil“ fotografie pana Jiřího Sani z Prahy.
Výherci gratulujeme!
Všechny fotografie zaslané do tohoto kola soutěže si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost Fujifilm CZ, s.r.o., byla založena 1. dubna 1991 a je oficiálním zastoupením a výhradním distributorem výrobků Fujifilm v České republice. Firma navázala na dlouhodobou tradici výrobků Fujifilm, které se na náš trh dovážejí již od konce 70. let a získaly si své dobré jméno především vysokou kvalitou. Obchodní činnost společnosti Fujifilm CZ, s.r.o. zahrnuje dovoz a prodej fotografických materiálů, minilabů, fotoaparátů analogových i digitálních, fotografického zařízení, záznamových médií, materiálů a zařízení určených pro polygrafický průmysl a poskytování servisních služeb včetně poradenství. Fujifilm CZ, s.r.o. je držitelem Certifikátu systému managementu jakosti ISO 9001:2000.

Další informace o partnerovi soutěže naleznete na www.fujifilm.cz.

Autor: Milka (text), foto (výherce)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×