Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Vánoční polštářek s Iberií - soutěž o věcné ceny

Vánoční polštářek s Iberií - soutěž o věcné ceny
Blíží se nám Vánoce a s nimi i čas rozdávání dárků našim nejbližším. Pro ty z vás, kteří se chystáte pod stromeček zabalit pro své milé vlastnoručně vyrobený dárek, máme tip. Vyrobte polštářek pro klidné sny. Třeba batikovaný, nebo vyšívaný či patchworkovaný. A když už ho budete mít hotový, vyfoťte ho a pošlete nám fotku do redakce. Můžete vyhrát 1 z 5 balíčků s výrobky IBERIA v ceně od 500 Kč do 3000 Kč.
reklama

Soutěž skončila 30.11.

V pátek 30.11. skončila možnost posílání svých vánočních polštářků do této soutěže. Vy, kteří jste se soutěže zúčastnili v termínu, se max. do 4.12. dozvíte, zda jste vyhráli.

Vyrobit vánoční polštářek není vůbec složité. Můžete využít i postup, který najdete na našich stránkách v článku Vázaná batika.

Tip pro barvení látky

Pro barvení látky doporučujeme speciální sadu barev na textil IBERIA KIT TIE&DYE od partnera našeho magazínu i této soutěže Marca CZ. S pomocí této sady lze vytvořit originální trička, topy, polštáře, ubrusy apod., a to bez obtížného míchání a vaření.

Sada obsahuje: tři základní barvy (se solí a ustalovačem), rukavice, gumičky a podrobný návod. Barvy lze mezi sebou míchat a vytvářet tak nekonečnou škálu barev.

Jak se můžete soutěže zúčastnit?

Pošlete fotografie svých vánočních polštářků na naší e-mailovou adresu: soutez@ceskykutil.cz.

Vyhodnocení nejlepších 5-ti fotografií provede odborná porota pracovníků značky IBERIA. Vítězné snímky zveřejníme v magazínu ČeskýKutil.cz.

Do předmětu e-mailu napište "SOUTĚŽ IBERIA" a uveďte Vaše jméno a příjmení, ulici, PSČ a obec, e-mailovou adresu a popřípadě nějaký komentář k zaslané fotografii či fotografiím. Zasláním těchto údajů nám zároveň dáváte souhlas ke zveřejnění Vašeho jména, obce a výherní fotografie v případě výhry, na našich internetových stránkách. Děkujeme!.

Ceny, o které soutěžíte

 • 1. místo – balíček produktů IBERIA v hodnotě 3.000,- Kč
 • 2. místo – balíček produktů IBERIA v hodnotě 2.000,- Kč
 • 3. místo – balíček produktů IBERIA v hodnotě 1.000,- Kč
 • 4. a 5. místo – balíček produktů IBERIA v hodnotě 500,- Kč

Prvních 20 účastníků soutěže dostane kvalitní tričko s logem IBERIA, takže neváhejte a zasílejte fotografie svých polštářků.

Termíny soutěže

Start:
15.10.2007
Uzávěrka:
30.11.2007
Slosování:
3.12.2007
Zveřejnění výsl.:
4.12.2007
Odeslání cen:
max. do 14.12.2007

Pravidla soutěže

 • Fotografie musí být dodána v digitální podobě (pouze formáty JPG, PNG) a požadované kvalitě - ostré, barevně vyvážené, s minimální úrovní případné komprese,
 • maximální velikost 1 přiloženého souboru (fotografie) - 1MB,
 • snímky, které nesplňují výše uvedené požadavky, nebudou do soutěže zařazeny,
 • soutěžící prohlašuje, že je autorem dodaného materiálu, případně disponuje veškerými příslušnými autorskými právy,
 • náklady vzniklé s případným porušením autorského práva nese soutěžící,
 • soutěžící uděluje společnosti Český kutil.cz, s.r.o. na všechny dodané materiály licenční práva k nijak nelimitovanému užití,
 • pracovníci, spolupracovníci magazínu CeskyKutil.cz a společnosti Marca CZ, která na českém trhu zastupuje značku IBERIA a jejich rodinní příslušníci, jsou z účasti v soutěži vyloučeni,
 • výhru nelze vyplatit v hotovosti,
 • pořadatel si vyhrazuje právo soutěž bez předchozího oznámení zkrátit, prodloužit či zrušit,
 • nejlepší fotografie budou vybrány odbornou porotou společnosti Marca CZ (IBERIA),
 • do 1 měsíce po slosování budou výhercům odeslány ceny poštou.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.
Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: PePa (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×