Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Ušetřete s tesou skončila

Soutěž Ušetřete s tesou skončila
Dne 10. října tohoto roku jsme ve spolupráci s firmou tesa tape vyhlásili soutěž o 5 produktových balíčků tesa. Tato soutěž dne 6. 12. 2007 skončila.
reklama

V soutěži jste odpovídali na tři otázky týkající se firmy tesa tape, s.r.o. a jejích produktů. Všichni, kteří odpověděli na otázky správně, jsou zařazeni do slosování o pět produktových balíčků tesa v hodnotě od 500 do 3.000 Kč. Balíčky obsahují pásky, těsnění, sítě, easy cover a kvalitní tričko s límečkem. Dalších 15 vylosovaných získá Extra Power Perfect pásku a taktéž kvalitní tričko s límečkem.

Kdy proběhne slosování

Všem, kteří se zúčastnili soutěže, děkujeme. Slosování správných odpovědí provede dne 13. 12. 2007 odborná porota firmy tesa tape, která následně výhercům odešle ceny.

Informace o partnerovi soutěže

tesa tape s.r.o.

tesa AG - mateřeská společnost - byla založena v roce 2001, což byl významný krok pro tesu, která byla původně divizí skupiny Beiersdorf. Stejně tak i pobočka firmy v ČR se v roce 2003 osamostatnila a vznikla tak nová firma tesa tape s.r.o., jejíž působnost je po celé České republice.

Celosvětově má skupina tesa v současnosti s více než 50 svými dceřinnými společnostmi přibližně 3700 zaměstnanců. Pobočka v ČR, tesa tape s.r.o., zaměstnává téměř 3 desítky lidí, kteří zajišťují, že mohou zákaznící v celé České republice a na Slovensku využívat tesa výrobky. Sortiment totiž zahrnuje širokou škálu samolepicích pásek pro průmyslové využití (tesa Industry), ale i bohatý sortiment samolepicích výrobků pro domácnost, kancelář, kutily i řemeslníky (tesa Consumer).

Autor: Milka (text), tesa (foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2020 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×