Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-snadny-uklid-s-viledou-ma-sve-viteze): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž Snadný úklid s Viledou má své vítěze - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž Snadný úklid s Viledou má své vítěze

Soutěž Snadný úklid s Viledou má své vítěze
Celý srpen a září jste nám mohli zasílat fotografie úložných prostorů na čistící a úklidové prostředky z vaší domácnosti a tím jste se mohli zúčastnit soutěže o řadu hodnotných cen značky Vileda. Soutěž v neděli 30.9. skončila a dnes proběhlo slosování, po kterém již známe vítěze.
reklama

Gratulujeme

Odbornou porotou Viledy byly vybrány níže uvedené fotografie. Tímto všem výhercům gratulujeme a děkujeme ještě jednou za zaslané snímky, které mohou být inspirací i pro ostatní čtenáře.

1. místo - venkovní sušák Viva Air Premium

Hlavní cenu za první místo dostane paní Marie Němcová z Prahy, která nám poslala dobře vyřešené úložné prostory na domácí toaletě. A stejně jako ona nám, tak i my jí posíláme pozdrav s douškem pohody a přejeme jí, aby jí venkovní sušák Viva Air Premium od Viledy dobře sloužil.

2. místo - mop systém Ultramax Elektro set

Druhou cenu získává paní Olga Kocourková z Prahy za fotografie úložných prostor v její vestavěné skříni. Přejeme paní Olze, ať jí mop systém Ultramax Elektro set dobře slouží.

3. místo - žehlicí prkno Viva Express Classic

Žehlicí prkno Viva Express Classic, cenu za 3. místo, získává paní Marie Zavadilová z Hradce Králové. Autorka snímků nám napsala: "Skříň na úklidové prostředky jsme umístili do jedné části vestavěné skříně na chodbě, kterou vymyslel i sestavil sám manžel. Skříň má i své lokální osvětlení. Kromě polic na úklidové prostředky je zde prostor i na kufřík s nářadím a v boční části jsou háčky na zavěšení mopů apod. V daší části skříně je místo na prostředky k praní a žehlicí prkno."

4. místo - vnitřní sušák Viva Dry Plus

Na novém sušáku Viva Dry Plus bude moci sušit prádlo paní Renata Varšavová ze Sezemic, která nám zaslala fotografie úložných prostor pod schodištěm.

5. místo - stěrka na okna s teleskopickou tyčí

Bez bolavých zad a židle již bude moci mít okna (se stěrkou na okna s teleskopickou tyčí) paní Gabriela Koželuhová z Prahy, která nám zaslala řešení doma vyrobeného policového systému ve své komoře.

Cena pro prvních 20 účastníků soutěže

Pro ty z vás, kteří jste zúčastnili soutěže a byli jste mezi prvními 20-ti, máme připravené zahradní rukavice Flora Speciál (v hodnotě 140 Kč). Gratulujeme a zasíláme.

Autor: PePa (text ), soutěžící (foto)

Klíčová slova:


Související články

Zvládněte úklid podlahy v rekordně krátké době 4  fotek

Zvládněte úklid podlahy v rekordně krátké době

Je to pořád dokola. Vytírání podlahy se stává noční můrou, protože ať děláte, co děláte, podlaha není lesklá a zářivě čistá. Spíš je samá šmouha a ...


Snadný úklid s Viledou – soutěž o věcné ceny 7  fotek

Snadný úklid s Viledou – soutěž o věcné ceny

ČeskýKutil.cz ve spolupráci se zástupcem značky Vileda vyhlašuje novou soutěž o věcné ceny. Každý z nás někdy uklízel. Ví co je to koště či mop. A kaž ...


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×