Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-o-zelene-naradi-bosch-skoncila): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž o zelené nářadí BOSCH skončila - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o zelené nářadí BOSCH skončila

Soutěž o zelené nářadí BOSCH skončila
Začínáte zoufale vymýšlet dárek pod stromeček pro partnera nebo prostě potřebujete někde něco opravit? A zúčastnili jste se předvánoční soutěže, kterou jsme pro Vás uspořádali ve spolupráci s naším partnerem, společností Robert Bosch odbytová, s.r.o.? Pak možná právě pro Vás máme připravené hodnotné výhry!
reklama

A jaké byly správné odpovědi?

1. UNEO je jedinečný trojnásobný šikula pro vaší domácnost. Jaké funkce umožňuje?
Vrtání s příklepem, vrtání, šroubování.

2. Kolik kmitů za minutu (volnoběžných otáček) udělá Multifunkční nářadí od Bosch při oscilačním pohybu?
15 000 – 21 000/min.

3. Jaké nástavce obsahuje IXO set?
Úhlový nástavec a nástavec pro nastavení krouticího momentu.

Ceny, o které jste soutěžili

1. cena - UNEO – 3 v 1

Kompaktní silák 3 v 1. Vrtá s příklepem, vrtá a šroubuje do každého podkladu – dokonce i do betonu. A díky lithium-iontové technologii je nejen mimořádně šikovný, nýbrž i neustále připravený k použití.

  • Max. Ø vrtání do betonu: 10 mm
  • Max. průměr děr do oceli: 8 mm
  • Max. Ø vrtání do dřeva: 10 mm

2. cena – Multifunkční nářadí

Řezání, dělení, frézování, broušení... Multifunkční nářadí Bosch skýtá nekonečné množství možností pro realizaci vašich nápadů.

3. cena – IXO set

SET s akumulátorovým šroubovákem IXO s originál lithium-iontovou technologií a řadou doplňků.

Informace o partnerovi soutěže

Na českém území je společnost Robert Bosch aktivní od konce 19. století, kdy obchodovala také s firmou Laurin & Klement. První oficiální pobočka Bosch byla založena roku 1920 v Praze a po nucené 44leté přestávce se po roce 1989 vrátila a od prosince roku 1991 je opět činná.

V Česku sídlí několik na sobě nezávislých dceřiných firem Robert Bosch GmbH Stuttgart. Obchodní aktivity Bosch zajištují společnosti v Praze – firmy Robert Bosch odbytová s.r.o., Bosch Security Systems s.r.o. a částečně firma Bosch Rexroth s.r.o. v Brně. V Praze ještě sídlí dceřiná firma Bosch-Siemens Hausgeräte GmbH, společnost s 50% majetkovou účastí Robert Bosch GmbH, která obchoduje s domácími spotřebiči – BSH domácí spotřebiče s.r.o.Výrobní závody Bosch se nacházejí v Jihlavě – Bosch Diesel s.r.o., v Českých Budějovicích – Robert Bosch, spol. s r.o., v Brně – Bosch Rexroth s.r.o, v Krnově a Albrechticích – Bosch Termotechnika s.r.o.

Za dobu své přítomnosti na českém trhu si Bosch vybudoval nezaměnitelný image významného výrobce a investora a jeho výrobky se od automobilové techniky přes elektrického nářadí a domácí spotřebiče až po tepelnou techniku úspěšně zabydlely nejen v českých domácnostech, ale i automobilech, servisecha průmyslových podnicích.

V České republice ve svých dceřiných firmách zaměstnává Bosch Group okolo 9000 spolupracovníků a v roce 2007 dosáhl celkový výkon skupiny Bosch v České republice 1,3 miliard Euro.

Další informace o hobby nářadí BOSCH.

Autor: Milka (text), Bosch (text a foto)

reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×