Warning: file_get_contents(https://ceskykutil.cz/service/newurl/souteze/soutez-o-natur-system-znacky-ceys-skoncila): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /www/doc/www.ceskykutil.cz/www/sites/default/system/page/PageController.php on line 422
 Soutěž o Natur System značky Ceys skončila - Český kutil.cz
Právě soutěžíme o:
Načítám ...
Žádné výsledky
Hledaný výraz: koupel
Nalezené články:
Přihlášení  |  Registrace Český kutil do mailu
reklama

Soutěž o Natur System značky Ceys skončila

Soutěž o Natur System značky Ceys skončila
Dne 5.3.2008 jsme ve spolupráci se společností Marca CZ vyhlásili soutěž o Natur System. Do soutěže jste posílali fotografie vašich zamlžených oken, vlhkých zdí a plísní v rozích místnosti. Soutěž o Natur System, který vám s těmito trápeními pomůže, dne 31.3.2008 skončila.
reklama

Kdy proběhne slosování

Děkujeme vám všem za zaslané fotografie. Připravíme z nich článek pro ukázku, jakou může vlhkost v domácnosti nadělat neplechu. Výběr nejlepších či nejhrůznějších 5-ti fotografií provede dne 3. dubna 2008 odborná porota pracovníků společnosti Marca CZ. Jména výherců budou zveřejněna v magazínu ČeskýKutil.cz. Výherce obešleme následně emailem.

Jen namátkou vybíráme ze zaslaných fotografií

Cena, o kterou jste soutěžili

Natur System od společnosti Marca CZ je pohlcovač vlhkosti, který odstraňuje přebytečnou vlhkost z ovzduší a tím zabraňuje vytváření plísní, zápachu, vlhkých skvrn na zdech či vlhnutí textilií. Pracuje na principu absorpce vlhkosti pomocí hygroskopické náplně, takže není potřeba žádného zdroje elektřiny a je možné nechat vysoušeč stát kdekoli bez nutnosti hlídání, kdy ho zapnout či vypnout. Pohlcovač vlhkosti je dostupný v modrobílé nebo bílostříbřité barvě.

Informace o partnerovi soutěže

Společnost MARCA CZ s.r.o., je součástí mezinárodního holdingu GRUPO AC Marca se sídlem v Barceloně. Společnost byla založena v roce 1922 jako rodinná firma a zabývala se výrobou a distribucí barev na textil Iberia. Postupem doby zařazovala do svého portfolia další značky a vyvíjela i zcela nové. V současné době se zabývá výrobou a distribucí více než patnácti druhů značek.

Hlavní činností společnosti je distribuce zboží v segmentu pracích prášků, čisticích prostředků, přípravků na mytí nádobí, čisticích prostředků na WC, barev na textil, přípravků na ošetřování obuvi, kosmetiky a lepidel a tmelů. Je výhradním distributorem německé firmy DELTA PRONATURA a WERNER & MERTZ a španělské firmy INSTITUTO NATURVITA.

Celý sortiment najdete na internetových stránkách www.marcacz.cz.

Autor: Milka (text ), sk a autoři (foto)

Klíčová slova:


reklama
reklama

reklama
reklama
reklama

Kontakty | e-mail: redakce@ceskykutil.cz

© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena. ISSN 1802-4270.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.© 2007 - 2021 Český kutil.cz, s.r.o. Všechna práva vyhrazena, ISSN 1802-4270. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Český kutil, s.r.o. zakázáno.
×